Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 152 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 30 personas un viena gājusi bojā, vēsta Valsts policija. Iesaistīta arī policija. Smaga avārija uz bēdīgi slavenās Tīnūžu-Kokneses šosejas, ir bojāgājušais

Vakar, 18. jūnijā, pulksten 12.31 Valsts policija saņēma izsaukumu uz ceļu satiksmes negadījumu, kurš bija noticis uz autoceļa P5 Rīga – Tīnuži, kur bija notikusi sadursme un iesaistītas četras automašīnas, tajā skaitā Valsts policijas dienesta automašīna. Negadījums notika, jo “Volvo XC60” automašīnas vadītājs vēlējās apdzīt lielāku automašīnas kolonnu, bet rezultātā notika frontāla sadursme, kurā iesaistītas “Škoda Superb”, “Peugeot Boxer” un “Suzuki Samurai” markas automašīnas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta piecas personas, no kurām viena gāja bojā. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Plkst. 12.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Salaspils novada Salaspils pagastu, kur bija notikusi trīs vieglo automašīnu un kravas mikroautobusa sadursme. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnām atbrīvoja divus cilvēkus, no kuriem vienam NMPD mediķi konstatēja nāvi. Ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu un pirms trijiem pēcpusdienā darbu notikumā beidza.

Tiesa, TV3 raidījums “Degpunktā” gan notikušo izklāsta nedaudz citādi – tieši “Suzuki” vadītājs ir bijis tas, kurš sākotnēji braucis ļoti lēni, provocējot pārējos uz apdzīšanu, bet vēlāk pēkšņi izdomājis apdzīt citus braucošos, izraisot frontālu sadursmi ar policijas spēkratu.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 508 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 193 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti divi administratīvā pārkāpumu procesi un četri kriminālprocesi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKādēļ šodien “Circle K” stacijās degviela būs daudz lētāka?
Nākamais rakstsSkumji beidzas brauciens ar zagtu auto pa naksnīgajiem Brocēniem