19. jūnijā visas dienas garumā Circle K Latvia piedāvās degvielu ar 12 centu litrā lielu atlaidi visiem uzņēmuma lojalitātes programmas dalībniekiem. Šī ir ikgadēja uzņēmuma globāla akcija, kas norisināsies ne tikai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, bet vēl aptuveni 2000 degvielas uzpildes stacijās visā Eiropā. Kādēļ šodien “Circle K” stacijās degviela būs daudz lētāka?

“Degvielas pieprasījums vasarā manāmi pieaug, jo ir atsākusies auto un moto sezona, cilvēki dodas atvaļinājumos, garākos izbraucienos ārpus pilsētas, biežāk ir ceļā uz festivāliem, koncertiem un citiem saviesīgiem pasākumiem. Ar vienas dienas akciju mēs vēlamies pateikties mūsu pastāvīgajiem klientiem un dot iespēju vēl pirms vasaras saulgriežu sagaidīšanas, savu auto uzpildīt par izdevīgāku cenu,” stāsta Circle K Latvia mazumtirdzniecības direktors Armands Žubulis.

Aptauja: Latviešiem svarīga gan degvielas cena, gan kvalitāte

Neatkarīgā tiešsaistes aptaujā secināts, ka pircēji novērtē Circle K degvielu kā vienu no kvalitatīvākajām degvielām savam auto – tā uzskata vairāk kā puse jeb 53% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju[1]. “Circle K EXTRA Degvielas diena ir mūsu piedāvājums autobraucējiem: iespēja iegādāties labāko degvielu par izdevīgāku cenu. Mūsu pieredze rāda, ka klienti ne tikai izvēlas kvalitatīvu degvielu, bet arī izteikti reaģē uz degvielas cenu izmaiņām, tāpēc šīs ikgadējās degvielas atlaides ir ļoti gaidītas un iecienītas autobraucēju vidū. Vienlaikus konkurence starp degvielas tirgotājiem ir sīva, tāpēc degvielas atlaidi ir iespējams piemērot tikai ierobežotu laika periodu. Esam atbilstoši sagatavojušies klientu pieplūdumam šajā dienā un gatavi nodrošināt raitu pircēju plūsmu visās degvielas uzpildes stacijās,” norāda Gatis Titovs, Circle K Latvia degvielas kategorijas vadītājs.

Piedāvājums ir spēkā tikai šī gada 19. jūnijā klientiem, kas pabeiguši vai uzsākuši reģistrāciju Circle K EXTRA programmā. Piedāvājumu var saņemt, ja norēķinoties tiek aktivizēta lojalitātes kontam piesaistītā EXTRA vai bankas norēķinu karte. Circle K EXTRA Degvielas dienas laikā visi lojalitātes programmas dalībnieki saņems 12 centi/litrā lielu degvielas atlaidi. Papildus degvielas atlaidēm par puscenu varēs baudīt karstos dzērienus vai ledus kafiju un saņemt 50% atlaidi visām automašīnas mazgāšanas programmām. Atlaides neattiecas uz Circle K biznesa klientiem, norēķinoties ar biznesa karti, kā arī uz AdBlue produktiem.

Circle K aicina izmantot kādu no bezskaidras naudas norēķiniem, jo, pildot degvielu akcijas laikā, jārēķinās ar ilgāku uzgaidīšanas laiku. Laika taupības nolūkos uzņēmums aicina par degvielu norēķināties uzreiz pie sūkņa, izmantot mobilo maksājumu vai apmaksu ar auto numura zīmi, kas pieejama Circle K mobilajā lietotnē.

Vairāk par kampaņas nosacījumiem un akcijas norises vietām uzzini www.circlek.lv

Par Circle K Latvia

“Circle K Latvia” ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes produktus un nodrošina izcilu apkalpošanu. “Circle K” ir viens no plašākajiem DUS tīkliem Latvijā – 84 tirdzniecības vietas (tostarp 13 franšīzes), no kurām 4 ir automātiskās uzpildes stacijas un 1 ērts iepirkšanās veikals Vecrīgā. Kā viens no pasaulē zināmākajiem degvielas un ērtas iepirkšanās veikalu zīmoliem “Circle K” ir pārstāvēts vairāk nekā 20 valstīs.

[1] Pēc Circle K pasūtījuma veikta neatkarīga tiešsaistes aptauja, kurā piedalījās 817 respondenti Latvijā. Aptaujas periods: no 2023. gada septembra līdz 2024. gada aprīlim.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVeiksminieks no Rīgas divu gadu laikā tiek pie otrā jaunā auto
Nākamais rakstsIesaistīta arī policija. Smaga avārija uz bēdīgi slavenās Tīnūžu šosejas, ir bojāgājušais