Tuvojoties nedēļas beigām, laiks saglabāsies silts – gaiss iesils līdz +15°, ir iespēja, ka tiks pārspēti dienas maksimālās gaisa temperatūras rekordi. Palaikam līs, bet nākamas nedēļas otrajā pusē laiks kļūs vēsāks un nokrišņu daudzums samazināsies, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Svētdien vējš pakāpeniski sāks pierimt, nokrišņi arī mitēsies. Laiks būs mākoņains, bet brīžiem dienas laikā uzspīdēs arī saule. Naktī kļūs vēsāks – minimālā gaisa temperatūra būs +4…+9°, savukārt dienas maksimums būs +7…+12°.  

Jaunās nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks vairāku ciklonu darbība. Laiks gaidāms lielākoties mākoņains, palaikam uzlīs. Dominēs lēns vējš, un naktīs vietām veidosies arī migla. Otrdien valsti šķērsos plaša nokrišņu zona – visā valstī gaidāms lietus.  Naktī uz pirmdienu valsts austrumos termometra stabiņš noslīdēs līdz 0…+4°, taču valsts centrālajā daļā un rietumos naktī būs siltāk, tur +5…+8°. Otrdien un trešdien gaidāms siltāks laiks – naktī gaisa temperatūra būs +6…+11°, un dienā +8…+12°.

Nedēļas otrajā pusē atmosfēras spiediens paaugstināsies, nokrišņi mitēsies un palaikam uzspīdēs saule. Dominēs lēns vējš, un naktīs vietām var izveidoties migla. Naktīs gaisa temperatūra būs +4…+6°, piekrastē siltāk +7…+10°, savukārt dienās gaisa temperatūra pieturēsies +7…+12° robežās.

Iepriekšējais rakstsRadoši uzdevumi ar rudens dabas materiāliem bērna sīkās motorikas trenēšanai
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. oktobris