Investējot vairāk kā 80 000 eur, nacionālais pārtikas mazumtirdzniecības tīkls ELVI sācis uzstādīt gatavo ēdienu pārdošanas automātus, piedāvājot klientiem iegādāties ELVI pusdienu komplektus, zupas, salātus un sviestmaizes ārpus pārtikas veikala šim mērķim īpaši pielāgotās, Latvijā ražotās vending ierīcēs, kas nodrošina ēdienam ideālus uzglabāšanas apstākļus un klientiem ērtu norēķinu risinājumu. Pirmie trīs gatavo ēdienu pārdošanas automāti uzstādīti pie būvniecības namiem “Kurši” Rīgā, Dreiliņos un Salaspilī.

“Sabiedrība jau ir pieradusi pie pašapkalpošanās kafijas aparātiem vai uzkodu automātiem, taču ELVI ir spēris soli tālāk, sadarbībā ar Latvijas ražošanas tehnoloģiju uzņēmumu radot ēdienu izsniegšanas automātu, kur klienti var iegādāties ne vien sviestmaizes, bet arī zupas, salātus un pusdienu komplektus. Zīmīgi, ka šī projekta ietvaros mums ir izdevies apvienot Latvijas intelektuālo potenciālu, talantus un saimniekošanas prasmi, jo mēs ELVI esam Latvijas uzņēmums un radām latviešu virtuvei pierastus un gardus ēdienus, iekārtas radījuši un ražojuši pašmāju inženieri, un projektu uzsākam sadarbībā ar vēl vienu spēcīgu Latvijas zīmolu – būvniecības namu “Kurši”,” stāsta ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine, turpinot: “Pirmie trīs ēdienu pārdošanas automāti uzstādīti tieši pie būvniecības namiem “Kurši”, jo cilvēki, kas vasaras sezonā aizrāvušies ar dārza vai mājas darbiem, bieži vien aizmirst par veselīgu un kvalitatīvu uzturu, aprobežojoties ar tuvumā esošām uzkodām. Tāpēc būvniecības nama “Kurši” apmeklējumu tagad var apvienot ar kvalitatīvu pusdienu pauzi un iegādāties gardas zupas, otros ēdienus vai salātus savai maltītei.”

Būvniecības nama “Kurši” mārketinga vadītāja Ieva Trumpe norāda: “Esam gandarīti būt pirmie, kas, pateicoties ELVI inovatīvajam gatavo ēdienu automātam, saviem klientiem uzlabos ikdienu, nodrošinot svaigas, kvalitatīvas un daudzveidīgas maltītes. Mēs labi pazīstam savus klientus, viņu ikdienu un dzīves ritmu, tāpēc zinām, ka iespēja ātri un ērti paēst viņiem būs būtisks ieguvums. Sākotnēji ēdienu automātus izvietosim 3 veikalos – “Kurši Dreiliņi”, “Kurši Brīvības gatve” un “Kurši Salaspils”, bet, uzklausot klientu pieprasījumu, paplašināsim maltīšu pieejamību arī citos “Kuršu” veikalos.”

ELVI gatavo ēdienu pārdošanas automāti ir izvietojami gan iekštelpās, gan ārā. Par produktiem iespējams norēķināties ar maksājumu karti un iekārta ir papildināma ar mikroviļņu krāsns moduli, lai ēdienu būtu iespējams arī uzsildīt. Patlaban uzstādīti pirmie trīs ēdienu pārdošanas automāti, taču jau drīzumā iekārtas tiks uzstādītas arī vairākos ražošanas uzņēmumos un birojos, kuru vajadzībām speciāli izgatavotas mazāka izmēra iekārtas. 

Iepriekšējais rakstsKrasi mainījusies leģendārā LNT raidījuma “Rīta mikslis” vadītāja Zariņa dzīve
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs