Gādājot par Latvijas iedzīvotājiem ekonomiski izaicinošajā laikā, “Maxima Latvija” “iesaldēs” PVN pircēju īpaši iecienītiem Latvijai raksturīgiem augļiem un dārzeņiem, PVN pieauguma daļu uzņemoties uz sava rēķina un saglabājot līdzšinējo cenu konkrētiem produktiem arī pēc 31. decembra. Tas nozīmē, ka virknei konkrētu produktu dārzeņu un augļu kategorijā, kurus pircēji īpaši iecienījuši, visos “Maxima” veikalos Latvijā no 2024. gada 1. janvāra regulārā cena paliks nemainīga arī pēc jaunās PVN likmes ieviešanas 12% apmērā, līdzšinējo 5% vietā.

Plašāka informācija par iniciatīvu un produktiem, kuriem tiks saglabāta esošā regulārā pārdošanas cena arī pēc jaunās PVN likmes ieviešanas, sekos jau janvāra sākumā, un produkti veikalos tiks īpaši marķēti pircēju ērtībām.

“Apzināmies, ka plānotais PVN likmes pieaugums augļiem un dārzeņiem no 1. janvāra var ietekmēt iedzīvotāju iespējas izdevīgi iegādāties svaigus augļus un dārzeņus, kas ir kritiski svarīga preču grupa kvalitatīvam ikdienas uzturam. Šādas bažas apliecina arī veikto sabiedrības aptauju rezultāti. Tādēļ, lai atbalstītu Latvijas iedzīvotājus un nodrošinātu iespēju arī pēc 31. decembra iegādāties Latvijai raksturīgus augļus un dārzeņus par pieejamu cenu, esam pieņēmuši lēmumu saglabāt esošo regulāro gala cenu pircēju iecienītākajiem produktiem Latvijai raksturīgo augļu un dārzeņu kategorijā,  tādējādi uzņemoties PVN pieauguma daļu uz sava rēķina. Pircēju ērtībām produktiem veikalos plānots īpašs marķējums, un tie par līdzšinējo cenu būs pieejami “Maxima” veikalos visā Latvijā jau no 1. janvāra,” skaidro Edvīns Lakstīgala, “Maxima Latvija” kategoriju vadības un iepirkumu direktors.

Iepriekšējais rakstsValsts policija izglābj sievieti, kura devās pēc svētku eglītes – VIDEO
Nākamais rakstsSvarīgi! Ģimenes ar vismaz trim bērniem var saņemt Rīgas pašvaldības atbalstu