Darba nedēļu iesākām ar mākoņainu laiku un nokrišņiem. Arī turpmākajās dienās laika apstākļi saglabāsies līdzīgi – dienas būs pelēcīgas un palaikam uzlīs. Ieplūstot siltākai gaisa masai no dienvidiem, gaisa temperatūra turpinās paaugstināsies – līdz pat nākošās nedēļas vidum naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par 0°, bet pirmdien vietām gaiss varētu iesilt līdz pat +10°! Valsts austrumos turpinās kust atlikusī sniega sega un gaidāma meteoroloģiskā pavasara iestāšanās, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognozes 7 dienām!

Piektdien palaikam sagaidīsim lietu, naktī biezā mākoņu sega, kas pilnībā aizklās debesis, dažviet austrumos atnesīs arī nelielu slapju sniegu. Nakts sākumā dažviet austrumu rajonos gaidāma arī migla, dūmaka. Dominēs lēns līdz mērens dienvidaustrumu, dienvidu vējš, kas būs brāzmains, no rīta piekrastē sasniedzot līdz pat 15-16 m/s, bet jau pēcpusdienā tas pavājināsies. Gaisa temperatūra kā naktī, tā dienā būs virs 0° atzīmes – termometra stabiņš saglabāsies +1…+7° robežās.

Brīvdienās laiks saglabāsies lielākoties mākoņains un lietains – sestdien lietus būs intensīvāks nekā svētdien – tomēr brīžiem rietumu rajonos caur mākoņiem izsprauksies arī kāds saules stars. Gaidāms, ka naktī uz sestdien atsevišķos rajonos sabiezēs migla, kas saglabāsies līdz pat rīta stundām. Dominējošais būs dienvidu puses vējš, kas brīžiem kļūs brāzmains. Arī brīvdienās laiks būs silts – naktīs minimālā gaisa temperatūra būs 0…+3° robežās, bet maksimālā dienās +3…+8°.

Jaunās darba nedēļas pirmajā pusē laika apstākļi būs līdzīgi – palaikam mākoņi, kas lielākoties aizklās debesis, atnesīs lietu. Siltajai gaisa masai saglabājoties virs valsts teritorijas, naktīs nebūs vēsāks par 0°, bet pirmdien dažviet gaiss varētu iesilt līdz pat +10°. Nedēļas otrajā pusē, paaugstinoties atmosfēras spiedienam, nokrišņi mitēsies un biežāk uzspīdēs saule. Naktīs paliks nedaudz vēsāks – vietām valsts austrumos termometra stabiņš atkal noslīdēs nedaudz zem 0° atzīmes.

Iepriekšējais rakstsHarija attieksme pret Čārlzu nesenās tikšanās laikā šokējusi Kamillu
Nākamais rakstsMagone dodas uz Rīgu, lai pieķertu Toļiku melos