Kāds galminieks apgalvoja, ka princis Harijs pameta savu pamāti karalieni Kamillu sašutuma pilnu pēc tam, kad viņš pēc sava tēva vēža diagnozes bija ieradies Lielbritānijā, lai tiktos ar savu tēvu karali Čārlzu. Harija attieksme pret Čārlzu nesenās tikšanās laikā šokējusi Kamillu

Karaliene Kamilla bija sašutusi par savu padēlu princi Hariju viņa pēdējās vizītes laikā pie viņa tēva karaļa Čārlza, vēsta avots. Saseksas hercogs steidzās atgriezties dzimtenē šī mēneša sākumā pēc tam, kad tika paziņots par karaļa vēža diagnozi.

Nākamajā dienā pēc paziņojuma Harijs atgriezās Apvienotajā Karalistē, lai satiktos ar savu tēvu uz mazāk nekā stundu, bet pēc tam tikai nedaudz vairāk kā 25 stundas vēlāk devās atpakaļ uz ASV. 

Harija tikšanās ar karali radīja jaunas cerības, ka varētu būt izlīguma pazīmes, jo hercogs pagājušajā nedēļā Kanādā apgalvoja, ka mīl savu ģimeni un ir pateicīgs, ka varējis pavadīt laiku kopā ar tēvu.

Bet tagad ar jaunām ziņām klajā nācis kāds galminieks un sacījis, ka monarha sieva nav apmierināta ar Harija vizīti, jo viņš pirms atgriešanās Lielbritānijā nav palūdzis pils apstiprinājumu.

Viņš paskaidroja: “Kamilla to visu ir uztvērusi salīdzinoši mierīgi, taču vīra vēža izmantošana kā mīloša dēla PR triks bija pēdējais piliens. Pēc tēva un dēla tikšanās es dzirdēju, ka viņa teica Harijam, ka viņš ir apkaunojums viņa tēvam, ģimenei un monarhijai, ka tā ir nepieņemama attieksme, un viņa neradīja šaubas, ka viņš nav vēlams atpakaļ!”

Harijs ir jau iepriekš runājis par savām nestabilajām attiecībām ar Kamillu savos memuāros “Spare”. 

Tajā Harijs rakstīja: “Man ir sarežģītas jūtas par to, ka esmu ieguvis pamāti, kura, manuprāt, nesen mani ir upurējusi uz sava personīgā PR altāra.”

Harija attieksme pret Čārlzu nesenās tikšanās laikā šokējusi Kamillu

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris
Nākamais rakstsIzskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognozes 7 dienām!