Pozitīvā planētu mijiedarbība radīs harmonisku vidi, kas ļaus precīzi nodot otram savas jūtas un emocijas. Dienas otrā puse sola vairāk enerģijas, bet mazāk pacietības. Kas vēl gaidāms 23.februārī? Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

auns-mil-horAuns

Var rasties sarežģījumi mīlas frontē vai darbā, tomēr uztver to kā izaicinājumu, nevis barjeru. Pieliec dubultu apņēmību un neatlaidību, lai gūtu panākumus.

 

versis-mil-horVērsis

Diena sola iespējamus konfliktus, tomēr centies no tiem maksimāli izvairīties, īpaši ar sev svarīgiem cilvēkiem. Esi dāsns pret citiem, palīdzi ar padomu vai jeb kā savādāk, kas vien ir tavos spēkos.

 

dvini-mil-horDvīņi

Var pasliktināties attiecības ar svarīgiem cilvēkiem, centies to nepieļaut. Ievēro dzīves spēles noteikumus un etiķeti, tad citi ar tevi rēķināsies kā pilnvērtīgu spēles dalībnieku, atklājot kādas noderīgas ikdienas viltības.

 

vezis-mil-horVēzis

Iespējamas nepatikšanas darbā, jābūt uzmanīgam. Sargies no agresijas, viltus dāsnuma, spēcīgu emociju virzītiem un nepārdomātiem lēmumiem. Kāds no mušas var censties izpūst ziloni.

 

lauva-mil-horLauva

Ievērojami palielināsies iespēja iekļūt kādā konfliktā. Kad saniknojies, tev ienaidnieki ir visi, pat pret tevi draudzīgi noskaņoti cilvēki. Tava attieksme dažkārt var šokēt, bet tāds nu tu esi un citi to pieņem.

 

jaunava-mil-horJaunava

Ne viss, ko tu un tavi domubiedri šodien plānojat, izdosies perfekti. Iespēja piedzīvot negaidītus sarežģījumus vai finansiālus zaudējumus krasi pieaug, tomēr glābs tava pieredze.

 

svari-mil-horSvari

Šodien tavs loģiskais prāts darbosies vienkārši perfekti. Sāc jaunus projektus, uzņemies pienākumus, organizē kampaņas. Tavā vadībā komanda strādās ideāli.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Nespēja valdīt dusmas un citas emocijas var maksāt dārgi. Izvairies no pārmērībām, piemēram lielas naudas summas tērēšanas, stresa un pārmērīgas fiziskas slodzes.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Izbaudīsi jebkuru strīdu vai diskusiju, jo visi loģiskie argumenti ir tavās rokās. Tu esi lieliskā fiziskā un emocionālā formā, kas ļaus viegli orientēties jebkurā situācijā, un aizstāvēt vienu vai otru pusi iespējamā konfliktā.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Būs vilinājums viegli un ātri tikt pie naudiņas. Domas par nākotni un savu labklājību ļaus lēmumu pieņemt visai ātri. Palīdzi draugiem, pierādi tuvajiem cilvēkiem savu lojalitāti, mīlestību un drosmi.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ja esi koncentrējies uz savu mērķi, bažām par rezultātu nav pamata. Šodien var saasināties cīņa ar konkurentiem. Tādā vai citādā veidā, bet tu būsi uzvarētājs

 

zivis-mil-horZivis

Zivtiņas vilinās iespēja strādāt pie lieliem projektiem, pasākumiem. Iespējams, pat brīvprātīgā kārtā. Tev patīk sajūta, ka esi daļa no lielas ģimenes un tas liek justies droši.

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

 Lielisku dienu!

Iepriekšējais rakstsStipra veselība – tava vērtība šodienas pasaulē
Nākamais rakstsHarija attieksme pret Čārlzu nesenās tikšanās laikā šokējusi Kamillu