Svētdien, 3. decembrī plkst. 20.30, kanālā TV3 būs skatāms vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” pusfināls. Tajā šova pusfinālisti Krišjānis Brasliņš, Katrīna Kovaļuka, Tipa, Luka un Emilija Bērziņa izpildīs dziesmas, kas viņiem var palīdzēt nokļūt finālā, lai cīnītos par šova galveno balvu – 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “Universal Music Group”.

Šova pusfinālisti šonedēļ katrs izpildīs divas dziesmas un vakara izskaņā divi dalībnieki šovu būs spiesti pamest. Pusfinālā dzirdēsim vairākas dziesmas no pašmāju mākslinieku un grupu repertuāra – dzirdēsim “Prāta Vētras”, Imanta Kalniņa un Haralda Sīmaņa dziesmas. Tāpat pusfinālisti savā repertuārā iekļāvuši tādu slavenu ārzemju mūziķu kā Teilora Svifta, Lenijs Kravics, grupa “ABBA”, Rianna, Selīna Gomesa un citu mūziķu dziesmas.

Pusfinālā uz skatuves redzēsim arī vairākus viesmāksliniekus, viena no tiem būs grupa “Singapūras Satīns”. Bet viens no vakara gaidītākajiem brīžiem, nenoliedzami, būs iemīļotā dueta “Bujāns” (žūrijas pārstāvji Reinis Sējāns un Intars Busulis) jaunās dziesmas pirmatskaņojums.

Noskaidro pirmais, kuri dalībnieki cīnīsies par uzvaru šova “X Faktors” finālā jau pēc nedēļas. Skaties šovu šo svētdien pulksten 20:30 kanālā TV3.

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl svētdienas rītā saņemta traģiska vēsts
Nākamais rakstsNedēļas horoskops 4. – 10. decembrim