Klāt jau gada pēdējais mēnesis – decembris. Palūkosimies, kādus pavērsienus tā pirmajā pilnajā nedēļā mums katram sola zvaigznes!

 

Auns

Lieliska nedēļa jaunu un daudzsološu ideju realizācijai, īpaši, ja tās domātas ilgtermiņa panākumiem. Jutīsiet nerimstošu optimismu. Iespējams, nāksies izvēlēties starp vairākām lietām, kas var radīt grūtības, jo jūs esat vairāk uz vienu orientēts cilvēks. Gudrība un mērenība palīdzēs atmaksāt vecos parādus un Jauno gadu sagaidīsiet krietni labākā finansiālajā situācijā nekā citkārt.

 

Vērsis

Lai gan sastrādāšanās ar citiem varētu radīt grūtības, jūs sevi parādīsiet maksimāli labākajā gaismā. Viss darbosies jūsu labā – nāks atklāsme, ka spējat citiem piedāvāt krietni vairāk nekā sākotnēji šķita. Tikai jābūt uzmanīgiem, lai saglabātos spars un nekristu slinkuma kārdinājumā. Ēdiet veselīgi, dzeriet daudz ūdens! Toksīnus palīdzēs aizskalot karsta vanna.

 

Dvīņi

Pilnmēness laikā daudzas lietas izdosies novest līdz galam. Ja nepieciešams sadarboties ar citiem, rūpīgi apsveriet visus par un pret, jo nevajadzētu pazaudēt skaidru skatu uz savām prioritātēm. Citi ir koncentrēti uz savām, nevis jūsu vajadzībām. Stresu mazinās skaidrs plāns katrai dienai, kurā pienākumu nav pārāk daudz. Atrodiet laiku relaksācijai!

 

Vēzis

Analizējiet detaļas! Katrai lietai ir savas aizkulises un tikai skaidrs skats uz to visu palīdzēs paredzēt iznākumu. Svarīgi uzturēt neatkarības sajūtu, ja runa ir par attiecībām. Palutiniet sevi ar kaut ko, kas šķiet skaists – jums nepieciešama atjaunošanās un pārmaiņas.

 

Lauva

Šī nedēļa sola daudz baudas, skatieties uz lietām ar optimismu! Iespējams, beidzot noskaidrosies lieta, kas saistīta ar draudzību. Iznākums var būt negaidīts un ietekmēt kādus nākotnes plānus jūsu dzīvē. Draugiem un ģimenei jūs šonedēļ būsiet atbalsta punkts.

 

Jaunava

Šonedēļ spēsiet paveikt ļoti daudz un pelnīti izjutīsiet apmierinātības sajūtu, pie reizes izbaudot šo procesu. Tiksiet galā ar jebkāda veida saistībām – dažkārt tik viegli, ka tas pārsteigs pašu. Kāds varētu sēt jūsos šaubu sēklu, tomēr tas būtiski neko ietekmēt nespēs. Citi dzīvos jūsu ritmā, nevis otrādi!

 

Svari

Viegli padosies jebkas, kas saistīts ar citiem cilvēkiem – mīļoto, draugiem, ģimeni, pat svešiniekiem. Neaptrūksies ne ideju, ne jaunu sarunu tematu, kas var novest pie patīkama pārsteiguma. Atsvaidzinoša nedēļa, kurā citi pavērs jums jaunu skatpunktu uz pierastām lietām.

 

Skorpions

Šonedēļ skorpionam jābūt garīgi disciplinētam. Noderēs dabas dotās koncentrēšanās spējas, jo darbs jāpaveic līdz galam! Par finansēm nebūs jāuztraucas, tomēr visi tēriņi rūpīgi jāpārdomā. Iespējams algas pielikums vai pat labāk apmaksāts darbs. Viss notiks jūsu labā!

 

Strēlnieks

Strēlniekus sagaida aizņemta nedēļa, kurā gūsiet lielu gandarījumu. Šis būs īstais laiks, lai kādam atgādinātu to, uz ko cerat jau sen. Viss, kam pievērsīsieties, izdosies. Šaubas ir dabiskas, bet neļaujiet tām sevi apturēt!

 

Mežāzis

Šis būs īstais brīdis atstāt aiz muguras tās lietas, kas jums šķiet traucējošas un nevērtīgas, lai gan tas prasīs daudz spēka. Jārod laiks atpūtai ar draugiem vai ģimeni, lai nesanāk pārpūlēties. Citi darbosies jūsu labā.

 

Ūdensvīrs

Viennozīmīgi – šonedēļ jākoncentrējas uz savām, nevis citu prioritātēm. Jānoved lietas līdz galam, lai varētu sākt nākamās. Citi kļūs labvēlīgāki un dosies jums palīgā – lielākie panākumi nāks tieši strādājot komandā, nevis cenšoties vienam pašam “iet pret sistēmu”.

 

Zivis

Citi uz jums izdarīs spiedienu. Neļaujiet tam radīt trauksmi, bet apdomājiet savu dzīvi – cik daudz jūs darāt katru dienu? Varbūt iespējams darīt vairāk vai mazāk? Šajā laikā izvairieties no pārmērībām un stimulantiem. Meklējiet kādu, kurš ienesīs harmoniju gan darbā, gan mājās. Labā ziņa – jūs radīsiet mieru.

 

Iepriekšējais rakstsJau šovakar jauns pavērsiens gaidāms “X Faktorā”
Nākamais rakstsTraģisko avāriju Vidzemē izmeklē jau gadu