Kā iepriekš tika ziņots, karalim Čārlzam atklāts vēzis tikai 10 dienas pēc palielinātas prostatas koriģējošās operācijas. Jaunākais karaļa Čārlza veselībā: princis Harijs atstāj LAX, Range Rover tika manīts VIP terminālī.

Princis Harijs šorīt ir devies ceļā uz Lielbritāniju no Losandželosas (LAX) lidostas, lai redzētu karali Čārlzu pēc saņemtās vēža diagnozes. Range Rover, kas, visticamāk, pieder Harijam, tika manīts iebraucam lidostas privātajā terminālī tikai dažas stundas pēc svarīgās ziņas.

Monarham vēzis tika diagnosticēts 10 dienas pēc palielinātas prostatas koriģējošās operācijas, pirmdienas vakarā paziņoja Bekingemas pils. Pils neprecizēja, kāda veida vēzis Čārlzam diagnosticēts un kurā stadijā, taču publiski izplatītā paziņojumā teikts, ka slimība tika atklāta viņa nesenās vizītes laikā Londonas klīnikā. Tikmēr Lielbritānijas premjerministrs Sunaks ziņo, ka slimība karalim atklāta ļoti agrīnā stadijā.

Paredzams, ka princis Viljams uzņemsies dažus sava tēva oficiālos pienākumus, šonedēļ atsākot piedalīties publiskos pasākumos. Harijs pameta savas mājas Montesito un šorīt devās uz Rietumkrasta lidostu. Viņš ieradīsies Lielbritānijā šodien pēc tam, kad Čārlzs viņam piezvanīja personīgi. Megana Mārkla paliks Kalifornijā kopā ar princi Ārčiju un princesi Lilibetu.

Pirmdienas vakarā izplatītajā paziņojumā amatpersonas teica: “Karaļa nesen veiktās labdabīgas prostatas paplašināšanās slimnīcas procedūras laikā tika atklāti satraucoši jaunumi. Turpmākie diagnostikas testi ir identificējuši vēža veidu.” Karalis kā parasti veiks valsts darījumus un oficiālu dokumentu kārtošanu, tas ir apstiprināts, un Čārlzs pateicās medicīnas personālam par ātro reaģēšanu.

Tikmēr daudzi pasaulē populāri cilvēki publiski sūtījuši veselības vēlējumus karalim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brian Harold May (@brianmayforreal)

Jaunākais karaļa Čārlza veselībā

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsBrīdina par ievērojamu snigšanu
Nākamais rakstsKaty Tindemark atklāj paņēmienu, kā fotogrāfijās izskatīties divas reizes tievākai