Karalim Čārlzam diagnosticēts vēzis tikai 10 dienas pēc tam, kad viņš tika ievietots slimnīcā, lai veiktu palielinātas prostatas korekcijas procedūru, paziņojusi Bekingemas pils.

Ārsti teica, ka viņam tika diagnosticēts vēzis, kamēr viņam tika veiktas padziļinātas pārbaudes, ārstējoties Londonas klīnikā. Tas nav saistīts ar viņa neseno operāciju, un tas nav prostatas vēzis.

Karalis ir atgriezies Londonā, jo vakar tika manīts Sandringemā, lai nekavējoties ārstētos kā ambulatorais pacients.

Viņš pastāstīja saviem brāļiem, māsai un bērniem par savu vēža diagnozi, tostarp princim Harijam. Saseksas hercogs tuvākajās dienās dosies uz Apvienoto Karalisti, lai satiktu savu tēvu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily)

Bekingemas pils, kas kopā ar paziņojumu publicēja jaunu karaļa fotoattēlu, sacīja: “Karaļa nesen veiktās labdabīgas prostatas paplašināšanās procedūras laikā tika atklāta atsevišķa problēma. Turpmākie diagnostikas testi ir identificējuši vēža paveidu. Viņa Majestāte šodien ir uzsākusi regulāru ārstniecības grafiku, kura laikā ārsti viņam ir ieteikuši atlikt sabiedriskos pienākumus. Visu šo periodu Viņa Majestāte kā parasti turpinās veikt valsts darījumus un oficiālu dokumentu kārtošanu. Karalis neiecels valsts padomniekus, kamēr viņam tiks veikta vēža ārstēšana. Karaliene Kamilla turpinās atbalstīt savu vīru viņa ārstēšanās procesā, taču tiek sagaidīts, ka viņa turpinās īstenot pildīt karaliskos pienākumus. Arī troņmantniekam princim Viljamam būs jāpastiprina karaliskās darbības, jo viņš tikai šodien paziņoja, ka atgriezīsies darbā. Tas notiek pēc tam, kad viņš bija devies atvaļinājumā  sievas Keitas plānotās vēdera operācijas dēļ.”

Čārlzs tika ievietots slimnīcā piektdien, 26. janvārī, lai veiktu plānotu prostatas operāciju, vairāk nekā nedēļu pēc tam, kad Bekingemas pils paziņoja, ka viņam diagnosticēta palielināta prostata.

Karalis nolēmis paziņot par savu diagnozi publicki, lai izvairītos no dažādām spekulācijām un cerībā uz sabiedrības sapratni. 

Viņš trīs naktis uzturējās Londonas klīnikā, privātajā slimnīcā, kur Velsas princese atveseļojās pēc vēdera dobuma operācijas, pirms tika izrakstīta pirmdienas pēcpusdienā, kur, dodoties prom, pozēja fotogrāfiem.

Bekingemas pils toreiz sacīja, ka viņš “pārplānojis gaidāmās publiskās saistības, lai nodrošinātu privātas atveseļošanās periodu”. Bija paredzēts, ka viņš atgriezīsies darbā pēc mēneša atpūtas mājās.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. februāris
Nākamais rakstsNedēļas horoskops 5.-11. februārim