Klāt vēl viena ziemas pēdējā mēneša – februāra – nedēļa. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, kādus notikumu pavērsienus mums tās sarūpējušas!  

 

auns_auns_aunsAuns

Šī nedēļa tev solās būt ļoti aizņemta. Daudz notikumu ir sagaidāms kā darbā, tā arī tavā mājas dzīvē. Esi uzmanīga, lai pārlieku nepārpūlētos un neizsmeltu sevi. Ļoti iespējams, ka tu nebūsi pārliecināta par savām izjūtām. Zvaigznes brīdina, lai rūpīgi izturies pret jebkuru dokumentu darbu, kas attiecas uz kādu nozīmīgu lietu tavā un apkārtējo dzīvē. Šīs nedēļas beigām tev noteikti būs vēlme satikties ar kādu cilvēku grupu, tikšanos ar dažiem no šiem cilvēkiem tu, visticamāk, pat nebūsi gaidījusi. Zvaigznes mudina necensties paredzēt ikvienu savas dzīves notikumu, ļaujies bezrūpībai un jautrībai.

 

 

versis_versis_versisVērsis

Pastāv iespēja, ka šajā nedēļā tevi pārpratīs kolēģi vai pat kāds no radiniekiem. Zvaigznes norāda, ja cilvēki, kuri ir tev apkārt atsakās kļūt jaukāki un pozitīvāki, atrodi tos draugus, kuri sapratīs un atbalstīs tavu šī brīža emocionālo stāvokli, to, kā jūties tieši šobrīd. Šajā nedēļā tev vajadzētu koncentrēt savu uzmanību uz romantisko potenciālu. Tev ir jāatrod laiks, ko veltīt jaunām pieejām un noteiktiem iztēles bagātiem centieniem. Sagaidi zaudējumus, ja neesi bijusi pietiekami uzmanīga, kad nodarbojies ar finansu darījumiem un pienācīgi nenovērtēji materiālo iespēju un tēriņu attiecību. Zvaigznes mudina, lai šajā nedēļā noteikti iesaisti savus vērtīgos centienus un satiec jaunus, interesantus cilvēkus.

 

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Tu esi ilgi un intensīvi centusies kaut ko darīt un nu – galu galā jūties pietiekami pārliecināti par savu darbu, lai varētu uzticēties citiem, ļaut uzņemties aktīvāku lomu, iesaistīties un būvēt kaut ko uz tevis izveidotajiem pamatiem. Zvaigznes norāda, ka, visticamāk, šajā nedēļā gaidāmas arī dažas nepatikšanas, kas izsitīs tevi no ritma un var izraisīt dažus saspringtus un dusmu pilnus mirkļus, īpaši attiecību jomā. Vēlme būt mīlētai un mīlēt kādu emocionāli piepildīs tevi. Zvaigznes mudina saglabāt mieru un neatkarīgi no tā, ko tu šajā nedēļā darīsi – nešķendējies!

 

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Tavas organizatoriskās spējas dos lielāku spēju koncentrēties uz kaut ko būtisku nekā tas ir parasti. Šajā nedēļā tev būs iespēja apzināties un paziņot citiem pareizos vārdus jebkurā situācijā, kas būs jāatrisina, kas būs jādefinē. Šonedēļ sarunas iegūs daudz jutekliskāku nozīmi un sniegs gandarījumu. Iespējams, alksi apspriest kādas ir tavas un mīļotā cilvēka kopīgās vajadzības nākotnē, tāpēc izmantojiet planētu labvēlīgo stāvokli, lai apspriestu šīs būtiskās nianses, jūsu perspektīvas un nākotnes plānus, plānotu savu turpmāko dzīvi kopā. Izmaiņas karjerā var nebūt tava prioritāte un vēlme tieši šobrīd, bet ilgtermiņā tu, visticamāk, esi nolēmusi, ka ir jāsāk domāt par to, ka ir laiks, ko mainīt šajā būtiskajā sfērā. Neaizmirsti ieplānot laiku tam, lai patīkamā kompānijā baudītu nesteidzīgus vakarus.

 

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šajā laika periodā pasaule var iztikt bez tevis uz pāris dienām, velti vairāk laika sev, savām interesēm. Līdzekļu ieguldīšana šobrīd kādā izdevīgā projektā var sniegt milzīgas dividendes vēlāk. Pastāv iespēja, ka tu apjautīsi, ka teju nemanot esi saistījusies jaunās, aizraujošās romantiskās jūtās, kas, iespējams, tomēr nav lemtas īslaicīgumam. Zvaigznes iezīmē, ka tu, visticamāk, esi pārāk jauka pret kādu, kurš vienkārši grib izmantot tevi. Tev vajadzētu censties izvairīties no šādām situācijām nākotnē, saskatīt un novērst tās jau pašos pamatos. Ja rīko kādu pasākumu, pārliecinies, ka visi tajā iesaistītie ir informēti par to, kas un kā patiesībā notiks.

 

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šī nedēļa ir laiks, kad spēsi perfekti sabalansējusi optimismu un reālismu. Tiklīdz apzinies, ko vari izdarīt, nezaudēt laiku un rīkojies! Tavas darbības citiem šķitīs acīmredzamas un tevi, visticamāk, neapgrūtinās ar liekiem jautājumiem. Zvaigznes iezīmē, ka tevi šajā nedēļā sagaida nozīmīgas telefona sarunas, cilvēki vēlēsies uzklausīt tavu viedokli. Ļoti iespējams, ka sazināsies ar kādu, kuru sen neesi satikusi, kas palīdzēs atcerēties un apzināties, ka tavā dzīvē ir daudz kas vairāk, nekā tikai darbs, kas pēdējā laikā ir prasījis pārāk daudz tava laika un enerģijas. Tava tendence dramatizēt notikumus var nebūt pa prātam tavam mīļotajam cilvēkam. Labāk tā vietā izdomājiet, ko varat pasākt kopā, kā pavadīt kvalitatīvu laiku divvientulībā.

 

 

svari_svari_svariSvari
Šķiet, ka triviālas lietas būs teju apsēdušas tevi tieši tagad. Zvaigznes iezīmē, ka tevi šajā nedēļā daudzi var pilnībā nesaprast. Tev nāksies daudz ko darīt arī, lai samazinātu stresa līmeni savā ikdienā. Turpmākajās dienās vēlēsies socializēties, būt sociāli aktīva. Tomēr tu, iespējams, būsi pārāk izsmelta darot daudz vairāk, nekā tas patiesībā ir tavos spēkos. Centies sabalansēt ielūgumus uz kādiem pasākumiem un vēlmi palikt mājās un mierīgā gaisotnē atpūsties, lai novērstu pilnīgu spēku izsmelšanu. Zvaigznes iezīmē, ka tev var rasties dažas grūtības, kas saistītas ar kopīgiem darbiem vairāku cilvēku grupā. Mācies meklēt kompromisus.

 

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Galvenā doma, kas tev ir jāapzinās un jāapgūst šīs nedēļas laikā ir tas, ka draudzība ir svarīgs elements jebkurā sekmīgā plānā. Tas, ja apzināsies tos cilvēkus savā komandā, kuriem vari uzticēties, pavērs jaunu iespēju klāstu. Zvaigznes norāda, ka atkārtoti izmantota enerģija ir noslēpums nepārtrauktām, pastāvīgām kustības. Nedēļas vidū vari apsvērt dažas jaunas idejas un plānus, lai gan lielākā daļa no tiem var būt pilnīgi nereāli, un, iespējams, vairāk nekā ambiciozi. Tomēr tu spēsi izlobīt vienu vai divus, ko tomēr būs vērts turpināt. Zvaigznes iezīmē, ka šajā nedēļā tev vajadzētu izvairīties no jebkādu personīgu datu atklāšanas, visa tā, ko nevēlies, lai uzzina citi. Labākais, ko vari darīt – izvairīties no konfrontācijām.

 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Pastāv iespēja, ka tu pievērsīsi uzmanību izteikto vārdu zemtekstam, meklējot zemūdens akmeņus, kur to nemaz var nebūt! Aplūkojot vai risinot kaut ko vieglu un pozitīvu ar savu attieksmi un nostāju drīz vien pārvērtīsi – smagnējā un drūmā informācijas masā. Zvaigznes norāda, ka apkārtējiem noteikti šāda tava pieeja nešķitīs simpātiska un laupīs pacietību komunicējot ar tevi. Tu riskē iegūt naidnieku pat kāda no sava ģimenes locekļa peronā, ja turpināsi būt pārāk aizbildnieciska un nomācošo, šādi cenšoties kompensēt to, kā patiesībā jūtaties. Ja esi no attiecībām brīva, šajā nedēļā centies nebūt pārāk steidzīga un uzmācīga kontaktējoties ar stiprā dzimuma pārstāvjiem. Tu riskē piedzīvot izmisumu un pat palaist garām romantisku iespēju, patīkamu kompāniju ar kādu no kolēģiem.

 

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Izskatās, ka tavs rīcības stils un izturība ir atšķīrusi tevi no kādas cilvēku grupas. Līdera lomas uzņemšanās var būt tas, ko tu vēlies, lai realizētu visas savas ieceres un profesionālos mērķus. Zvaigznes iesaka izvērtēt savas ieguldītās nastas smagumu attiecīgi – sasniegtajam! Zvaigzne iezīmē tendenci, ka planētu stāvoklis ir labvēlīgs, lai tu veiktu izmaiņas savā rutīnā, kas sniegs pozitīvus rezultātus tavai emocionālajai un fiziskajai veselībai. Vienkāršas izmaiņas paredz relaksējošas procedūras un pasākumu kopumus. Apsver to, kuri šīs nedēļas plāni ir atliekami uz vēlāku laiku, samazinot slodzi un stresa līmeni savā ikdienā, kā arī mazinot vilšanās sajūtu, ja nespēsi sasniegt maksimumu savos plānos. Zvaigznes atgādina, ka būt gudram, viedam cilvēkam, kā zināms – prasa smagu darbu un disciplīnu.

 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šajā nedēļā tu, visticamāk, saņemsi dažas būtiskas atbildes par gaidāmās karjeras izvēles iespējām vai jaunu attiecību varbūtību. Viss, kas tev ir jādara, lai to noskaidrotu, – jājautā! Neļauj savam konkurējošajam garam gūt virsroku pār informāciju, kas varētu būt šajā situācijā atslēga uz panākumiem. Izmaiņas dažādās jomās nenāks viegli gados jaunākajiem šī zvaigznāja pārstāvjiem. Labvēlīgā planētu stāvokļa sniegtās iespējas paplašināt savu draugu loku radīs iespēju uzvirmot romantiskām jūtām. Tomēr esi piesardzīga, emocionāls satraukums darbā liks tev atkal nolaisties atpakaļ uz zemes!

 

 

zivis_zivis_zivisZivis

Zvaigznes uzsver, ka kaut kā jauna apgūšana var būt grūta, bet tev īsti nav citas izvēles šobrīd! Centies pārlieku neietekmēties no citu spriedumiem un prasībām. Iespējams, būs daudz labāk, ja šajā dzīves periodā ļausi kādam citam uzņemties iniciatīvu, ņemt stūri savās rokās. Ja tu šonedēļ strādāsi ilgāk nekā ierasts vai kādā citā iepriekš nezināmā vietā, pastāv liela varbūtība, ka tu vari iepazīt kādu jaunu personu, kurai var būt liela ietekme pār tavu nākotni. Tai nav jābūt vien romantiskai savienībai, zvaigznes norāda, ka tas ir maz ticams, lai gan laika gaitā var attīstīties dziļa draudzība. Tevi gaida labas iespējas finansiālajā jomā. Centies būt precīza komunikācijā. Tev noteikti nepieciešams atrast laiku senajiem draugiem vai radiniekiem, kurus nesatiec tik bieži, cik vēlētos.

 

Lai jums lieliska, pozitīvām emocijām bagāta nedēļa!

Iepriekšējais rakstsKaralim Čārlzam III pusotru gadu pēc kāpšanas tronī atklāts vēzis
Nākamais raksts25 gadus palīdzēja citiem, tagad atbalsts nepieciešams pašai!