Pirmā dienas puse var nest negaidītus notikumus, ne visiem tie būs patīkami. Ja vēlies izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem, centies atturēties no pārsteidzīgiem lēmumiem un uzticies savai iekšējai balsij. Otrā dienas puse solās būt mierīgāka. Visticamāk, tev nebūs pietiekami daudz enerģijas un ātri nogursi.

 

 

auns-mil-horAuns

Ja esi kaut ko aizmirsis pateikt saviem radiniekiem, mīļotajam cilvēkam vai biznesa partnerim,  neesi slinks un izdari to jau no agra rīta. Vēlāk tev var nebūt šādas iespējas. Diena var radīt nedaudz saspīlētu atmosfēru tavās mājās, ģimenē vai attiecībās.

 

 

 

versis-mil-horVērsis

Rīta pusē tev būs iespēja risināt nelielus uzdevumus, tostarp analizēt finansu mehānismus. Kopumā šī nesolās būt tā vieglākā diena gan emocionālā, gan ģimeniskā kontekstā. Ģimenes attiecībās var pieaugt domstarpības, šī sfēra var pieprasīt krasas izmaiņas.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi
Planētu stāvoklis norāda, ka dzīve šodien uzsmaidīs tiem šī horoskopa pārstāvjiem, kuri pasaulē nākuši jūnija beigu daļā. Tevi sagaida daudz komplimentu vai kāda laba ziņa. Zvaigznes norāda, ka pa dienu jākoncentrējas uz mājas darbiem vai materiālās sfēras problēmām.
 

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, lai mēģini pavadīt rītu mierīgi, saglabājot vēsu prātu. Dari kaut ko, kas liek tev justies labi un mudina uz patīkamām domām. Visticamāk, šajā dienā nāksies risināt kādu grūtu uzdevumu. Tava atbilde uz otras pusītes darbībām var izrādīties diezgan neparasta.
 

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes  neiezīmē šodien nekādus jaunus šķēršļus tavās atklātajās aktivitātēs. Taču tu pats vari radīt šos sarežģījumus, ļaujoties savām slēptajām bailēm un kompleksiem, kas sakņojas dziļi tavā atmiņā un pat zemapziņā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Mājas lietas vai ģimenes attiecības var radīt tev jaunus iemeslus bažām. Tomēr nekrīti panikā, ja saproti, ka šodien nespēj samazināt sarežģījumu mezglu. Zvaigznes norāda, ka tev var būt nepieciešams tērēt naudu vairākām pārvērtībām mājsaimniecībā.

 

 

 

svari-mil-horSvari 

Tu šodien vari  iegremdēties patīkamās ilūzijās par tavām finansu un mīlas lietām. Bet šajā dienā zvaigznes iesaka pievērst uzmanību kopīgajiem, svarīgajiem jautājumiem tavās attiecībās,  līdzāspastāvēšanas jautājumiem būs izšķiroša nozīme tavā labklājībā.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tu šajā dienā vari būt tik ļoti iestidzis savās personīgajās problēmās, sasniegumos un idejās, ka daudzus ne visai omulīgus dienas notikumus uzlūkosi ar mierīgu skatienu. Tādā gadījumā pārliecinies, ka atceries, ka daudzi cilvēki ap tevi var nebūt tik noturīgi pret stresainu vidi kā tu šodien.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Dienas laikā tavi materiālie darījumi var ieņemt jaunus un visai nepatīkamus pavērsienus. Tavs partneris, sponsors vai radinieks var norādīt uz kādiem nosacījumiem, kas izrādīsies daudz smagāki un stingrāki nekā tie, ar kādiem tu biji rēķinājies darboties iepriekš. 

 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu, visticamāk, neļausies šīs dienas notikumu pārsteidzošajiem pavērsieniem. Centies neļauties emocijām, uzkurināt sevi, ja pamani, ka kāds pārāk asi reaģē uz kādu no tavām idejām. Ja esi dzimis decembrī, vakara notikumu iznākums lielā mērā būs atkarīgs no tavas personīgās reakcijas vai kāda atbildīga lēmuma.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī diena nav veiksmīga profesionāliem pirmsākumiem vai jauna darba uzsākšanai. Medicīniski eksperimenti un inovācijas var izrādīties pat bīstami. Tavas attiecības ar partneri un regulāro paziņu loku, iespējams, piedzīvos noteiktas izmaiņas.

 

 

 

zivis-mil-horZivis
Planētas norāda, ka šīs dienas atmosfēra atmodinās tavu emocionalitāti un radošumu. Tava iekšējā harmonija palīdzēs izvairīties no kādiem nepatīkamiem apstākļiem. Tomēr iespējama spēcīga spriedze starp tevi un kādu tev ļoti nozīmīgu personu.

 

Burvīgu dienu!

Iepriekšējais rakstsPirmdienas rītā autovadītāja Rīgā pieļauj kļūdu, ko atcerēsies vēl ilgi
Nākamais rakstsKaralim Čārlzam III pusotru gadu pēc kāpšanas tronī atklāts vēzis