“X Faktora” piektās sezonas uzvarētāja EMILIJA (Emilija Bērziņa) aicina baudīt pēcsvētku vasaras tveici un iedvesmoties, klausoties viņas otrā singla “Noticēt sev” akustisko versiju. Jauni pavērsieni populārās “X Faktora” uzvarētājas dzīvē

Jaunā mūziķe šovasar jau paguvusi koncertēt Latvijas svarīgākajos mūzikas notikumos – neaizmirstamas uzstāšanās 3. Lielajā koncertā Mežaparkā, Holi festivālā Rīgā, pilsētu svētkos, sirsnīgos apbalvošanas un labdarības pasākumos. “Esmu sākusi uzstāties ar grupu. Man ir paveicies būt kopā ar superīgiem mūziķiem – Patriku Lausu (ģitāra), Zigmāru Valteru (bungas) un Jonatanu Medni (bass). Puišu “aizmugure” noteikti iedvesmo noticēt sev un jūtu, ka ar katru koncertu kļūstu pārliecinātāka,” stāsta EMILIJA. Arī dziesmas “Noticēt sev” akustiskā versija ierakstīta kopā ar grupas biedru Patriku Lausu, bet Zigmārs Valters palīdzējis to iemūžināt video formātā.

“Noticēt sev” teksta un mūzikas autore ir EMILIJA pati un, tāpat kā dziesmu “Sirds pelnos”, arī to ir producējis zviedru mūziķis Povels Olsons (Povel Olsson). Savukārt, dziesmas akustisko versiju palīdzējis samiksēt producents Kaspars Ansons.

Par godu singlam “Noticēt sev” klajā laista arī mūziķes pirmā suvenīru līnija – t-rekli ar spēcinošu vēstījumu “Noticēt sev”. Tie pieejami mājaslapā eKase.lv. “Draugi un atbalstītāji, droši pēc koncertiem nāciet aprunāties! Ja kādu ieraugu “Noticēt sev” krekliņā, esmu ļoti, ļoti priecīga! Jūsu atbalsts man ir ļoti svarīgs,” komentē EMILIJA.

Šovasar EMILIJU vēl varēs satikt:

6.jūlijā Durbes pilsētas svētkos,

20.jūlijā Pils Pavlijonā, Siguldā,

3.augustā Ventspils pilsētas svētkos,

10.augustā festivālā “Bauska TASTE”.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

EMILIJAS ikdienas gaitām un muzikālajiem jaunumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos:

Instagram: https://www.instagram.com/emsis.b/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100082867512851

TikTok: https://www.tiktok.com/@emsis.b

 

“Noticēt sev” akustiski Spotify: https://open.spotify.com/album/6N1UhtiE9lVORKnB14gIQ7?si=Ri2-lm2zTQS_NFw7i-RNLg

Dziesma YouTube: https://youtu.be/rMqFfQUZABY?si=nxWmfdC_YCwZuXvM

Iepriekšējais rakstsŠausmīgā avārijā uz Ventspils šosejas bojā gājis cilvēks; iesaistītas vairākas kravas mašīnas
Nākamais rakstsPēc sešas dzīvības prasījušajām avārijām CSDD veiks ceļu drošības auditu Liepājas šosejas posmam