VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) veiks ceļu drošības auditu autoceļa A9 “Rīga – Liepāja” posmam, kurā pēdējo dienu laikā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi ar smagām sekām. Pēc sešas dzīvības prasījušajām avārijām CSDD veiks ceļu drošības auditu Liepājas šosejas posmam

Ceļu drošības auditu veiks CSDD Ceļu drošības audita departamenta auditori, kuri jau uzsākuši darbu, lai novērtētu ceļa posmu atbilstoši ceļu drošības audita procedūrai. Tā paredz  potenciālo bīstamo vietu novērtēšanu no satiksmes drošības viedokļa, kur var veidoties konfliktsituācijas, kā arī esošo bīstamo vietu un posmu apsekošanu.

Par veikto ceļu drošības auditu tiks sagatavots atzinums, kā rezultatīvajā daļā tiks sniegti ieteikumi satiksmes drošības uzlabošanai. Provizoriskais darbu izpildes laiks ir šā gada 15.jūlijs.

Audita mērķis ir publisku būvju projektu un ar ceļu satiksmi saistītu objektu izvērtēšana tikai no satiksmes drošības viedokļa, lai vērstu ceļa īpašnieka uzmanību uz risinājumiem, kas var  ietekmēt satiksmes drošību un rezultēties ar ceļu satiksmes negadījumu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsJauni pavērsieni populārās “X Faktora” uzvarētājas dzīvē
Nākamais rakstsPar sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklē attēlos redzamo personu