Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Austrumu pārvaldes amatpersonas par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklē attēlos redzamo vīrieti. Par sevišķi smaga noziedzīga nodarījuma izdarīšanu meklē attēlos redzamo personu

Valsts policija aicina aplūkot attēlus ar vīrieti un atsaukties ikvienu, kurš viņu atpazīst, vai kura rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu šīs personas identificēšanu un atrašanās vietas noskaidrošanu! Informēt policiju iespējams, 28.06. un 29. 06., zvanot pa tālruņa numuru 67829146, 30.06., zvanot pa tālruņa numuru 67829158 vai zvanot 110.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru automašīnas aprīkotas ar video reģistratoriem vai tos, kuri citos veidos ir uzņēmuši video ierakstu šodien, 28. jūnijā, laika posmā no pulksten 11.00 līdz 13.00 Prūšu, Latgales un Lokomatīves ielas apkārtnē Rīgā.

Informāciju sūtīt Valsts policijai uz e-pasta adresi rn.austrumi@riga.vp.gov.lv

Atgādinām, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPēc sešas dzīvības prasījušajām avārijām CSDD veiks ceļu drošības auditu Liepājas šosejas posmam
Nākamais raksts“Mana mašīna apgāzās, bet viņi aizdegās…” – šoferis no Lietuvas atklāj skarbas detaļas par traģēdiju uz Ventspils šosejas