Iespējams, ka jūsu kartupeļi tik ātri sabojājas, jo jūs neļaujat tiem “elpot”. Kartupeļiem vajag gaisu. Tā kā dārzeņi izdala ūdeni, turot tos aizvērtā maisā, tie kļūst mitri un tiek pakļauti pelējumam. Maisiņi, kuros kartupeļi tiek ievietoti, tos pērkot, ir vai nu sieti, vai pildīti ar gaisa caurumiem. Tas ir nepieciešams, lai ļautu tiem “elpot”. Kā kartupeļus saglabāt svaigus mēnešiem ilgi? Tikai četri soļi

Reimatoloģe un veselības un labsajūtas emuāru autore Dr. Erina Kārtere ir dalījusies savā veidā, kā nodrošināt, lai jūsu kartupeļi paliktu svaigi vairākus mēnešus, izmantojot savu pārbaudīto metodi.

1. solis: tā vietā, lai kartupeļus uzglabātu plastmasas maisiņā, paņemiet papīra maisiņu. Pārvietojiet visus kartupeļus papīra maisiņā.

2. solis: galvenais, lai tas darbotos, ir ābola pievienošana maisiņam. Dr. Kārtere teica: “Es zinu, ka tas izklausās traki, vienkārši ticiet man.”

3. solis: ielieciet ābolu kopā ar kartupeļiem un pēc tam novietojiet kartupeļus vēsā, tumšā vietā. Doktore Kārtere izvēlas savējos uzglabāt pagrabā.

4. solis: noteikti turiet maisiņu atvērtu, jo, to aizverot, dārzeņi ātrāk sapūs, saka eksperts.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dr. Erin Carter (@pureandsimplenourishment)

 

Sava video parakstā doktore Kārtere rakstīja: “Šis kartupeļu uzglabāšanas triks ir tik vienkāršs un darbojas tik labi! Tas saglabās jūsu kartupeļus svaigus vairākus mēnešus. Jūs varēsiet man pateikties vēlāk.”

Atbildot uz jautājumiem video komentāros, viņa paskaidroja, ka viss, ieskaitot ābolus, galu galā sapūs, ja, piemēram, pārāk ilgi tos nelietosiet, taču tādējādi tie kalpos ilgāk.

Kā kartupeļus saglabāt svaigus mēnešiem ilgi? Tikai četri soļi

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsGripas horoskops
Nākamais rakstsKas mūs sagaida šonedēļ – horoskops: 26. februāris – 3. marts