Mūsu ārējais izskats ir pirmā lieta, ko citi cilvēki pamana. Tas rada pirmo iespaidu, kas var ietekmēt to, kā mūs uztver apkārtējie. Lai gan ārējais izskats nav vienīgais faktors, kas nosaka mūsu vērtību, tas tomēr spēlē nozīmīgu lomu sociālajā mijiedarbībā. Tāpēc ir svarīgi rūpēties par savu ārējo izskatu un justies komfortabli savā ādā. Neatkarīgi no tā, vai Jūs dodaties ikdienas gaitās, uz smalku restorānu vai uz aizraujošu ballīti Latvijas kazino, šajā rakstā aplūkosim noderīgus padomus, kas palīdzēs Jums vienmēr izskatīties satriecoši. Kā vienmēr izskatīties labi?

 

1.     Atrodiet savu personīgo stilu

Lai labi izskatītos, vispirms ir jāiepazīst sevi un tas, kas liek Jums justies pārliecinātam. Atvēliet laiku, lai noteiktu savu personīgo stilu. Eksperimentējiet ar dažādiem apģērbu stiliem, krāsām un aksesuāriem, lai atklātu, kas Jums patīk. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam, minimālisma stilam vai drosmīgiem, moderniem tērpiem, atrodiet to, kas atspoguļo Jūsu personību un liek jums justies ērti un pārliecinoši.

 

2.     Iegādājieties pamatapģērbu

Tādi elementi kā labi pieguloši džinsi, klasisks balts krekls, kvalitatīva žakete un universāli apavi var veidot neskaitāmu stilīgu tērpu pamatu. Izvēlieties izstrādājumus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kuri ir izturīgi un kalpos ilgi. Ieguldījumi kvalitatīvos pamata apģērbos sākotnēji var šķist dārgi, taču ilgtermiņā tie atmaksāsies.

 

3.     Pārliecināties, ka apģērbs Jums der

Pat visdārgākais apģērbs neizskatīsies labi, ja tas nebūs labi piegulošs. Aiznesiet apģērbu pie šuvēja, lai to pielāgotu, tādējādi nodrošinot, ka apģērbs ideāli piestāv Jūsu augumam. Šāds neliels ieguldījums var uzlabot visu Jūsu garderobi un likt Jums izskatīties sakoptākam.

 

4.     Rūpējieties par sevi

Laba kopšanas rutīna ir jūsu slepenais ierocis.  Sāciet ar ādas kopšanu, izmantojot tādus produktus, kas izstrādāti tieši Jūsu ādas tipam. Rūpējaties ne tikai par Jūsu ādu, bet arī matiem. Regulāri apmeklējiet frizieri, kā arī izmantojiet kvalitatīvus matu kopšanas produktus. Un neaizmirstiet par personīgo higiēnu! Tīriet zobus, kopjat savus nagus un regulāri mazgājieties, lai justos labi. Šie vienkāršie ieradumi kopā veido sakoptu izskatu, radot lielisku pirmo iespaidu, lai kur Jūs dotos.

 

5.     Pievērsiet uzmanību detaļām

Bieži vien tieši sīkumi ir tie, kas atšķir veiksmīgi izveidotu izskatu no pavirša. Pievērsiet uzmanību tādām detaļām kā apģērba gludināšana, apavu pulēšana un aksesuāru saskaņošana konkrētajam pasākumam. Glīti sasietas šalles, košs pulkstenis vai stilīga josta var uzlabot pat visvienkāršāko apģērbu.

 

6.     Izveidojiet daudzpusīgu garderobi

Mācoties kombinēt un saskaņot garderobes elementus, varat paplašināt savu apģērba izvēli un atvieglot ģērbšanos. Ieguldiet līdzekļus daudzpusīgās lietās, kuras var kombinēt dažādos veidos, lai radītu dažādus tēlus. Piemēram, vienkāršu melnu kleitu var uzvilkt ar papēžiem un izteiksmīgām rotaslietām svinīgam pasākumam vai uzvilkt ar sandalēm un džinsa jaku ikdienas izbraucienam. Maksimāli palielinot savas garderobes daudzpusību, Jums vienmēr būs pieejamas stilīgas iespējas.

 

7.     Esiet pārliecināts

Pārliecība ir galvenais aksesuārs, kas var uzlabot jebkuru apģērbu. Stāviet stalti, veidojiet acu kontaktu un runājiet pārliecinoši, lai izstarotu pārliecību jebkurā situācijā. Ticiet sev un savām spējām un ļaujiet šai iekšējai pārliecībai izpausties visā, ko darāt. Ja jutīsities labi arī citi cilvēki to pamanīs!

Kā vienmēr izskatīties labi?

Iepriekšējais rakstsJau zināms, kur “Lidl” atvērs savu nākamo veikalu!
Nākamais rakstsLauzti galvas kauli un metāla plāksnes sejā uz mūžu – sekas braukšanai ar elektroskrejriteni reibumā