Ja tevi sāk pārņemt sajūta, ka dzīve kļuvusi garlaicīga, vienveidīga un tajā nav nekā aizraujoša, tad tā ir zīme, ka pienācis laiks kaut ko mainīt.  Padarīt savu dzīvi interesantāku var jebkurš, neatkarīgi no vecuma, naudas maka biezuma vai dzīvesvietas. Galvenais – nesēdi, domājot, cik tava dzīve ir garlaicīga, bet rīkojies!

 

 

Maini savu stilu

Šis padoms varētu šķist muļķīgs, bet jaunas lietas cilvēkam liek izjust pacilājošu sajūtu un vēlmi biežāk iziet sabiedrībā, lai atrādītu jauno frizūru, apģērbu vai apavus. Šīm stila pārmaiņām nav jābūt radikālām – tev nav jākļūst no mazpilsētas meitenes par ballīšu lauveni. Mainot stilu, galvenais ir tas, lai tu jaunajā ampluā justos ērti.

 

 

Pamēģini jaunus ēdienus

Tev noteikti nav uzreiz jāpagaršo haizivs spuru zupa un astoņkājis, bet sākumam pavisam noteikti pietiks ar to, ja kafejnīcās un restorānos pasūtīsi ēdienus, kurus nekad iepriekš nav nācies baudīt. Arī tad, ja gatavo mājās, pamēģini ko jaunu un nebaidies no improvizācijas un kulinārajiem eksperimentiem.

 

 

Atrodi sev jaunu hobiju

Hobiju sev var atrast jebkurš! Tu vari kolekcionēt pastmarkas, nodarboties ar rokdarbiem, apgūt zīmēšanas un gleznošanas mākslu, trenēties mājas apstākļos, lai iegūtu ideālu fizisko formu, veidot kolāžas no dažādiem žurnālu izgriezumiem un aizpildīt brīvo laiku ar vēl daudzām citām nodarbēm.

 

 

Piesakies kursiem

Ja vēlies apgūt dejošanu, iemācīties gatavot ēst, kļūt par floristu utt., tad piesakies kursos, lai pilnveidotu sevi un iegūtu zināšanas, kuras tev var palīdzēt pat jaunas darba vietas atrašanā. Turklāt, apmeklējot dažādus kursus, iespējams sadraudzēties ar cilvēkiem, ar kuriem vēlāk doties izklaidēties un kopīgi pavadīt brīvo laiku.

 

 

Biežāk pavadi laiku ārpus mājām

Izmanto katru izdevību, lai pavadītu laiku ārpus mājām. Katru reizi, kad izej no mājas, tev paveras bezgalīgas iespējas, kuras jāsteidz izmantot, lai padarītu savu dzīvi krāšņāku un interesantāku.

 

 

Pamet savu komforta zonu

Mums katram ir sava komforta zona, kuru pametam nelabprāt, bet tieši palikšana tajā mūs attur no jaunu lietu iepazīšanas un rada rutīnu, kas bieži vien ieved depresijā. Dari lietas, kas liek tavai sirdij sisties straujāk un atkal sajusties dzīvam. Izkāpjot no komforta zonas, tu paver sev pilnīgi jaunu pasauli, kas piepildīta ar aizraujošām pieredzes iespējām.

 

 

Sarīko ballīti savās mājās

Uzaicini pie sevis ciemos draugus un radiniekus, kurus sen neesi redzējis, lai kopīgi patērzētu, uzspēlētu dažādas ballīšu spēles un pārrunātu aktualitātes, kas notikušas draugu un radinieku dzīvēs. Sen neredzētu cilvēku satikšana spēj sniegt prieka un pacilātības sajūtu.

 

 

Pavadi laiku laimīgu cilvēku sabiedrībā

Centies vairāk laika pavadīt kopā ar cilvēkiem, kas vienmēr ir jautri, smaidīgi un apveltīti ar pozitīvu attieksmi pret dzīvi. Pozitīvisms ir lipīgs, tāpēc nebrīnies, ja pēc laika, kas pavadīts laimīgu cilvēku sabiedrībā, arī tev dzīve sāks šķist daudz gaišāka un skaistāka.

 

 

Uzsākot ko jaunu savā dzīvē, atceries par draugiem – ja arī viņi grib padarīt savu dzīvi interesantāku, tad kopā to darīt būs daudz jautrāk, turklāt pēc tam būs ar ko dalīties atmiņās par piedzīvoto. Nekavējies un sāc arī tu dzīves svinēšanu! 

Iepriekšējais rakstsKā pareizi uzklausīt kritiku?
Nākamais rakstsMārtiņu Freimani vārda dienā pieminot…