Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās laika ziņas, ka atkal gaidāms karstuma vilnis, spēj radīt bažas.

Tiesa, ir cilvēki, kuriem šis karstums patīk, vismaz tā viņi apgalvo. Var jau būt, ka fakts, ka ir karsts, svīsti, apģērbs pielīp ķermenim, vēlme pēc dušas teju piecas reizes dienā šo sajūtu dēļ ir patīkams kopums, taču neapšaubāmi svelme ietekmē cilvēkus ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Kā karstums ietekmē cilvēkus, vadoties pēc horoskopa zīmes? Jā, tas ir novērots!

 

Auns

Auns pēc dabas ir diezgan karstasinīgs, tāpēc brīdī, kad gaisa temperatūra kļūst teju tāda kā Auna ķermeņa temperatūra, viss strauji var sākt “vārīties”. Īpaši gadījumos, kad runājam par šīs horoskopa zīmes pacietību. Tāpēc labāk ar Aunu nestrīdēties un netrāpīties viņam ceļā nelaikā. Karstums dara savu.

 

Vērsis

Vērši neļaus vasarai stāvēt greznas dzīves ceļā, patiesībā viņi to izmantos kā lielisku attaisnojumu sev un saviem paradumiem. Vērsis šajā laikā spēj lieliski pielāgoties apkārt notiekošajam, piemēram, izvēloties biežāk ēst saldējumu vai apmeklēt vēsākas vietas. Un kāpēc ne? Rudenī visu atkal varēs nolikt ierastajās sliedēs un uzņemtās saldējuma kalorijas aizstāt ar ko veselīgāku.

 

Dvīņi

Visbiežāk izvēlas palikt iekštelpās, taču, veroties soctīklos, sāk žēloties paši sev un citiem, ka atrodas iekštelpās. Taču nav pamata justies vainīgam, Dvīņi. Ja vien tev nav piespiedu kārtā jāatrodas laukā vai arī ir laiks, lai zvilnētu pludmalē un dzertu aukstus kokteiļus, tu bez sirdsapziņas pārmetumiem vari atrasties iekšā. Kāpēc likt justies sev slikti, ja ir iespējams būt komfortā?

 

Vēzis

Nereti ritina sociālo tīklu ziņu lentu un “cepās” par to, uz kurieni nav uzaicināts. Protams, vari pavadīt vasaru, raudot un sūdzoties par visām ballītēm, uz kurām netiki uzaicināts, bet paraugies uz situāciju no gaišās puses – tev ir iespēja atvēsināties un arī atvēsināt savas emocijas, ļaujoties tam, kas tev patīk. Un, ja tev patīk ballītes un karstuma apvienojums – kāpēc gan neuzrīkot savu?

 

Lauva

Pārsvarā bez piepūles arī karstumā – Lauvai pat sviedri ir dabiski valdzinoši. Visticamāk, Lauva ir šokēts par to, ka vispār svīst, jo ļoti pārliecinoši jūtas savā tēlā. Taču tas ir ļoti daudz – Lauva vismaz spēj saglabāt savu pašpārliecinātību, kamēr apkārtējie svīst un jūtas karstuma nogurdināti. Kurš spēj justies seksīgs pat tad, kad burtiski fiziski kūst? Acīmredzot – Lauva!

 

Jaunava

Jaunavas karstumā mēdz kļūt īpaši īgnas. No Jaunavas nereti vari dzirdēt sūdzības par karstumu un to, ka šajā laikā viss kļūst īpaši slikts un to, cik karstums ir nepanesams. Jaunavas garastāvokli karstums ietekmē īpaši un īgnais noskaņojums nebūt neļauj justies labāk, lai cik to, iespējams, arī negribētos. Šajā gadījumā labāk censties atrast kādu komfortablu vietu un patīkamu nodarbi, lai kaut nedaudz atvieglotu sev šo laiku.

 

Svari

Visticamāk, tu redzi un dzirdi, kā Svari pavada karstās dienas, bez maz vai staigājot pa karstām oglēm un neuztver neko no tā, ja kāds sūdzas par karstumu. Drīzāk uz to viņi atbildēs ar sajūsmu par karstumu un to, ka Svari ir teju dzimuši karstajam klimatam, kas beidzot viņus ir sasniedzis. Svari zina, kā veidot klimatu ap sevi.

 

Skorpions

Skorpions karstajā laikā kļūst īpaši nevaldāms un jāsaka… īpaši gultā. Skorpions ir atradis veidu, kur novirzīt visu savu neapmierinātību par karsto laiku, tāpēc uzmanies (vai varbūt tieši pretēji – priecājies), ja liecies gulēt kopā ar šīs horoskopa zīmes pārstāvi. Fiziskais svīšanas apstāklis dienas laikā, ejot pa karstajām ielām, nav mīļākais Skorpiona sarunu temats.

 

Strēlnieks

Strēlnieks šajā laikā labprāt iegādātos vienvirziena biļeti uz Aļasku. Būdams mūžīgs optimists, kāds Strēlnieks tiešām ir, viņš izmantos šo karstuma radīto nemieru, ko izjūt, par attaisnojumu, lai iegūtu to, ko vēlas. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem ļoti patīk ceļot, tāpēc, ja vien šajā laikā ir iespējams, viņi labprāt būs gatavi doties ceļā uz kādu vēsāku vietu un nemaz neiebildīs pret iespēju pasalt. Nekas tik labi neļauj izbēgt no vasaras karstuma kā tieša aizbēgšana.

 

Mežāzis

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji pārsvarā cenšas ignorēt savu diskomfortu. Mežāži ir ļoti prasmīgi sociopāti un spēj veiksmīgi manipulēt ar apkārtējiem, tāpēc neļaujas atklāties. Visu karsto laiku Mežāzis, visticamāk, darīs visu, lai atvēsinātos – sapirks ventilatorus, darbinās kondicionieri un darīs jebko citu, lai justos labi un spētu piedzīvot un/vai ignorēt savu diskomfortu, taču brīdī, kad sapratīs, cik naudas tam iztērēts, tad gan būs lielais “sprādziens”.

 

Ūdensvīrs

Plāno un turpina plānot aizraujošu vasaru kopā ar draugiem. Ūdensvīrs apzinās klimata izmaiņas, vidi un laika svārstības, tāpēc, neraugoties ne uz ko, arī karstums netraucē plānot izklaides un laika pavadīšanu kopā ar draugiem vai vienkāršu došanos piedzīvojumos kaut vienatnē. Ūdensvīrs plānos došanos uz pludmali, baseinu vai uzorganizēs jautru Karību stila ballīti. Ja tev nepatīk vasaras karstums – sadraudzējies ar Ūdensvīru, viņš parādīs pat tā skaistumu.

 

Zivis

Zivis šo karstumu pavada tā, it kā meklētu gaisu, ko ieelpot. Zivis visbiežāk karstumā jūtas kā izmaltas caur gaļasmašīnu. Karstumā arī laika pavadīšana ar draugiem neļauj justies komfortabli un aizmirst par laikapstākļiem, kas valda apkārt. Svīšana, karstuma un apdulluma sajūta – tas ir pāri izklaides pozitīvisma garam.

 

Iepriekšējais rakstsAtklāts prinča Harija ilgi glabātais noslēpums
Nākamais rakstsŠausmīgā nāvē savā vannasistabā mirusi 50 gadus veca sieviete – neatkārto šo kļūdu!