Pavisam nesen klajā nākusi informācija, ka princis Harijs pēdējā gada laikā aktīvi sadarbojies ar līdz šim noslēpumā turētu rakstnieku, lai izveidotu grāmatu par patiesību un dzīvi karaļnamā, arī par pēdējā laika notikumiem, vēsta britu mediji.

Grāmata, kuru visā pasaulē paredzēts izdot 2022. gada beigās, solās būt precīzs un pilnīgi patiess pārskats par viņa dzīvi, sacīja Saseksas hercoga izdevējs.

36 gadus vecais princis parakstījis līdz šim neatklātu darījumu ar “Penguin Random House” par viņa memuāru sagatavošanu. Tas  ir amerikāņu grāmatu izdevējs un lielākais vispārējo interešu izdevumu izdevējs pasaulē. Uzņēmumam ir vairāki neatkarīgi pārvaldīti meitasuzņēmumi visā pasaulē. Ziņas par to, ka šāda grāmata tiks izdota, izraisījušas satraukumu karaļnamā, galvenokārt tāpēc, ka tiek spriests, cik un kādas apkaunojošas detaļas tajā varētu būt ietvertas. Turklāt daudz tiek apspriests arī fakts – vai Harijs šajā grāmatā atklās, kurš karaliskās ģimenes loceklis interesējās par to, kāda būs Harija un Meganas pirmdzimtā ādas krāsa – cik tā būs tumša? Par šo tēmu jau reiz izcēlās skandāls un šo sāpīgo faktu pāris atklāja intervijā ar Opru Vinfriju.

Megana toreiz sacīja Oprai: “Visu šo pašu laiku mēs risinājām jautājumu par to, ka viņam [Ārčijam] netiks nodrošināta apsardze, viņam netiks piešķirts tituls, kā arī nāca klajā runas par to, cik tumša varētu būt viņa āda, kad viņš piedzims. To man tolaik atklāja Harijs, kuram bija saruna ar karalisko ģimeni.” Tajā laikā Harijs solīja nekad atklāt karalisko, kurš izteica šo piezīmi. Bet, ņemot vērā iespējamo komerciālo spiedienu, lai grāmatai būtu pēc iespējas intriģējošāks un spēcīgāks virsraksts, reklāma un “āķis”, princis varētu būt pakļauts spiedienam tomēr sniegt jaunu informāciju.

Vēlāk Opra sarunas gaitā noskaidroja, ka ne karaliene, ne viņas aizsaulē aizgājušais vīrs princis Filips nebija tie, kuri ko tādu teikuši. Dažas dienas pēc šīs intervijas demonstrēšanas Kembridžas hercogs – princis Viljams publiski izteicās, ka karaliskā ģimene ne tuvu nav rasistiska ģimene. Karaliene sacīja, ka viņu šādi komentāri apbēdina, taču apgalvoja, ka atmiņas par notikušo katram var atšķirties.

Kā vēsta izdevniecības sociālo tīklu profili: “Jaunākās ziņas! Penguin Random House ir tas gods paziņot par gaidāmo prinča Harija, Saseksas hercoga memuāru, kas visā pasaulē tiks publicēts 2022. gada beigās. Intīmā un sirsnīgā memuārā viena no mūsu laikos visaizraujošākajām un ietekmīgākajām pasaules figūrām – princis Harijs pirmo reizi dalīsies savā vispārējā pieredzē, piedzīvojumos, zaudējumos un gūtajās dzīves mācībās, kas visi palīdzējuši viņu veidot. Princis Harijs ļaus ieskatīties savā dzīvē no bērnības līdz pat mūsdienām, ieskaitot veltīšanos dienestam, militāros pienākumus, kas viņu reiz aizveda uz Afganistānu un to prieku, ko viņš ir radis, būdams vīrs un tēvs. Princis Harijs piedāvās godīgu un valdzinošu personīgo portretu, kas parādīs lasītājiem, ka aiz visa, ko viņi domā, slēpjas iedvesmojošs, drosmīgs un pacilājošs cilvēka stāsts.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Penguin Books (@penguinukbooks)

Šāda grāmata no Harija būs kas jauns, diemžēl karaliskie avoti spriež, ka tas, visticamāk, plaisu starp Harija un Meganas ģimeni un karalisko ģimeni padarīs vēl lielāku. Kā tas būs, to laiks rādīs, kad grāmata tiks publicēta.

Iepriekšējais rakstsDiemžēl otrdiena jāsāk ar pavisam nepatīkamām ziņām
Nākamais rakstsKā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?