Princis Harijs un Megana Mārkla lūkojas uz jaunu vairāku miljonu dolāru vērtu māju Malibu, Losandželosā, pēc tam, kad parādījās ziņas, ka viņi ir nokaitinājuši savus kaimiņus, vēsta britu mediji.

Pāris ir noskatījis māju, kas atrodas Losandželosas Santamonikas kalnu reģionā.

Nolūkotā savrupmāja ir aptuveni 10 000 kvadrātpēdu (~930 kvadrātmetru) liela, un, ja tā tiks iegādāta, tā kļūs par Saseksas hercogpāra galveno dzīvesvietu.

Avoti vēsta, ka uz zemes jau ir uzbūvēta sargu māja, baseins, atpūtas terase un labiekārtota ugunskura vieta, bet būvniecības izmaksas jauna īpašuma pārveidei varētu izmaksāt vēl 8 miljonus mārciņu.

Šīs runas “parādījušās” pēc tam, kad Harijs un Megana ir nokaitinājuši savus kaimiņus viņu pašreizējā Montesito mājā Santabarbarā.

Saskaņā ar TMZ teikto, “lielākā daļa vietējo iedzīvotāju” apgalvo, ka Saseksas hercogpāra “vienkārša klātbūtne padara cilvēkus mežonīgus” — paparaci fotogrāfu bari pastāvīgi ap viņu mājām un helikopteri, kas regulāri dzirdami un redzami lidojam pār viņu īpašumu.

“Tā kā dzīvojam tuvu Harijam un Meganai, tiek apdraudēts mūsu ikviena privātums,” sacīja kāds neapmierināts vietējais.

Jaunā mājvieta būtu mazāk nekā stundas attālumā no Losandželosas, un tā ļautu Saseksas hercogpārim arī pašiem iegūt vairāk privātuma, neatrodoties tik tuvu citiem kaimiņiem, turklāt šajā vietā dzīvo daudz slavenību, piemēram, Leonadro di Kaprio, Parisa hiltone un citi.

Taču Montesito īpašuma atstāšana noteikti būs grūta Saseksas hercogpārim, kuri ir redzējuši, kā tajā vietā aug viņu bērni. Megana iepriekš ir aprakstījusi mājas kā vietu, kas viņai ļauj “justies brīvi”, vienlaikus iezīmējot tās “mierīgās un dziedinošās” īpašības.

Šajā telpā pārim ir deviņas guļamistabas, 16 vannas istabas, tenisa korts, tējas nams un divu guļamistabu viesu nams.

Šeit ir arī burvīga vistu kūts, kas kļuva slavena pāra intervijas laikā ar Opru Vinfriju, kā arī baseins un baseina māja.

Iepriekšējais rakstsPiecas mantkārīgākās horoskopa zīmes
Nākamais rakstsIedzīvotāji metas palīgā policijai dzērājšofera aizturēšanai