Latvijas Tautas sporta asociācija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties “Dienā bez lifta 2024”, kas šogad notiek 24.aprīlī vairāk nekā 30 valstīs. Kāpnes – tavs bezmaksas trenažieris

Diena bez lifta ir daļa no NowWeMOVE kampaņas, kuru uzsāka Starptautiskā Sporta un Kultūras Asociācija (ISCA).

Šogad dalību Dienā bez lifta 2024 apstiprināja vairākas Latvijas ministrijas, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra un citas organizācijas.

Piedalīties ir ļoti vienkārši: kaut uz vienu dienu atteikties no lifta. LTSA mājas lapā www.sportsvisiem.lv atradīsiet plakātus ar motivējošiem tekstiem, kurus var izdrukāt un piekarināt lifta tuvumā, lai motivētu darbiniekus / kaimiņus pasākuma dienā izmantot kāpnes.

Pasākuma galvenā ideja ir atgādināt Latvijas iedzīvotājiem, un it īpaši biroju darbiniekiem par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu ikdienā.

• Kāpjot pa kāpnēm tiek nodzēstas divas līdz trīs reizes vairāk kalorijas nekā soļojot.

• Regulāra kāpšana pa kāpnēm var ievērojami samazināt veselības risku, kas saistīts ar nepietiekošo fizisko aktivitāti. Tas var palīdzēt uzturēt veselīgus kaulus, muskuļus un locītavas, kā arī palīdz uzturēt veselīgu svaru.

• Lietojot kāpnes, var taupīt laiku. Kāpnes ir ātrākais ceļš Jūsu galamērķim ēkās, kurās ir 7 stāvi vai mazāk, it īpaši maksimālās noslogotības laikā.

• Kāpnes – ideāls bezmaksas trenažieris!

Kāpnes – tavs bezmaksas trenažieris

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsLīdz aprīļa beigām vecāki var bez maksas apdrošināt bērnus nelaimes gadījumiem vasarā
Nākamais rakstsVai cīņā ar dzērājšoferiem vajadzētu sodīt arī viņu pasažierus?