Karalis Čārlzs saskaras ar milzīgu dilemmu, ārstējoties no vēža, apgalvojis karaliskais komentētājs. Karalis Čārlzs III, ārstējoties no vēža, spiests pieņemt lielu lēmumu. 

Kopš februārī tika paziņots par viņa diagnozi, karalis ir samazinājis sabiedrībā paredzētos pienākumus, taču tiek uzskatīts, ka viņš tomēr ir gatavs uzņemties dažas karaliskās saistības.

Tagad karaliskais komentētājs ir apgalvojis, ka Čārlzam, tuvojoties vasarai, ir jāpieņem liels lēmums, proti, vai apmeklēt “Trooping the Color” jūnija vidū vai Karalisko Askotu, kas notiks nedēļu pēc tam, vai varbūt tomēr abus.

“Newsweek” galvenais karaliskais korespondents Džeks Roistons telekanālam “Sky News” sacīja: “Karalim ir jāpieņem liels lēmums, kas tiks īstenots pēc pāris mēnešiem, proti, vai viņš var doties uz “Trooping” vai uz Askotu nedēļu pēc tam – šie divi lēmumi jāpieņem jau drīzumā. Mēs domājam, ka viņš dosies uz Askotu. Tas ir brīnišķīgi, viņš varētu darīt to nelielu atvieglojumu.”

“Trooping the Color” katru gadu tiek rīkots kā oficiāls monarha dzimšanas dienas pasākums, lai gan Čārlza īstā dzimšanas diena ir 14. novembrī. Tā ir viena no gada lielākajām militārajām ceremonijām, kurā piedalās vairāk nekā 1200 karavīru un mūziķu, kā arī vairāk nekā 200 zirgu.

Karaliskais Askots ir viens no Lielbritānijas pazīstamākajiem hipodromiem, un to parasti apmeklē karaliskā ģimene. To 1711. gadā dibināja karaliene Anna, un kopš tā laika tā ir pasākums saņēmis vēl divpadsmit monarhu atbalstu.

Karalis Čārlzs III, ārstējoties no vēža, spiests pieņemt lielu lēmumu.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts5 soļi, kā sakopt māju pēc ziemas sezonas
Nākamais rakstsPrincis Harijs brāļa dēlam uzdāvājis 9 tūkstošus vērtu dāvanu