Princis Luiss 23. aprīlī svinēja savu sesto dzimšanas dienu, un viņam, bez šaubām, šī diena bija ļoti īpaša, vēsta britu mediji. Princis Harijs brāļa dēlam uzdāvājis 9 tūkstošus vērtu dāvanu

Bet, lai gan Luiss ir pieradis pie greznām dāvanām un augstajām aprindām, viņam bija viena īpaša dāvana, ko viņš reiz saņēma no sava tēvoča prinča Harija, un tai bija diezgan īpaša nozīme.

Tiek ziņots, ka Saseksas hercogs iztērēja 8000 sterliņu mārciņu (nedaudz vairāk kā 9 tūkstoši Eur) par ļoti īpašu dāvanu brāļadēlas kristībās, un tai bija aizkustinoša saikne ar viņa māti princesi Diānu.

Zināms, ka nelaiķa princese Diāna aizrāvās ar klasisko grāmatu pirmo izdevumu kolekcionēšanu, tāpēc Harijs nolēma turpināt šo tradīciju kopā ar brāļa dēliem un brāļameitu.

Saskaņā ar ziņojumiem hercogs iegādājās A. A. Milna 1926. gada “Vinnija Pūka” pirmā izdevuma kopiju. Grāmatas pirmajā publikācijā tika izgatavoti tikai 30 000 eksemplāru un tiek vēstīts, ka Harijs iegādājās vienu no šīm retajām grāmatām.

Kāds Saseksas hercoga draugs teica, ka grāmatām bija galvenā loma Harija mīļākajās bērnības atmiņās.

Kāds Harijam tuvs avots izdevumam “Mirror” iepriekš stāstīja: “Viena no Harija laimīgākajām bērnības atmiņām bija viņa mātes lasītais stāsts pirms gulētiešanas. Viņai patika visa vecā klasika, un Harijam radās brīnišķīga ideja izveidot nelielu bibliotēku ar pirmajiem izdevumiem, lai Luiss, Šarlote un Džordžs varētu to izbaudīt, kad viņi kļūs vecāki. Sākotnēji viņš vēlējās iegūt Luisa Kerola “Through The Looking Glass”, kas tika pārdota par 24 000 mārciņu (nepilni 28 tūkstoši Eur), taču nolēma, ka “Vinnijs Pūks” būtu piemērotāks pirmajai reizei. “Robinsons Krūzo” bija Viljama mīļākā grāmata, bet Harijs mīlēja visu, ko radījis A.A Milns.”

Princis Harijs brāļa dēlam uzdāvājis 9 tūkstošus vērtu dāvanu

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsKaralis Čārlzs III, ārstējoties no vēža, spiests pieņemt lielu lēmumu
Nākamais rakstsLūk, pirmie pašmāju zelta un platīna mūzikas ierakstu sertifikātu saņēmēji