Tiek ziņots, ka karalis Čārlzs ir sācis darbu pie sava pēctecības plāna, radot bažas, ka viņa vēža diagnoze varētu būt bīstamāka, nekā sabiedrībai tika atklāts, vēsta britu mediji.  Karaļa Čārlza veselības stāvoklis, iespējams, ir krietni sliktāks, nekā tiek atklāts

Šā mēneša sākumā Čārlzs atklāja, ka viņam ir diagnosticēts vēzis pēc tam, kad viņš tika ievietots slimnīcā citas veselības problēmas dēļ saistībā ar palielinātu prostatu. Vēža veids sabiedrībai nav atklāts, taču tiek ziņots, ka tas tika atklāts agri, un kopš tā laika karalim tiek veikta regulāra ārstēšana.

Tomēr tiek ziņots, ka šis jautājums ir pamudinājis karali sākt kārtot savus pēctecības plānus agrāk, nekā paredzēts, un nodrošināt, ka princis Viljams ir to pamatā, izraisot baumas, ka viņa slimība varētu būt nopietnāka, nekā sabiedrībai tika atklāts. 

Karaliskais eksperts un autors Toms Kvins laikrakstam “Mirror” sacīja: “Čārlzs arī apzinās, ka Viljams kā topošais karalis ir šobrīd notiekošās mantošanas plānošanas centrā — amatpersonas bija pieņēmušas, ka Čārlzs šo pēctecības plānošanu varētu veikt pēc aptuveni desmit gadiem, bet patiesībā šis process ir sācies jau tagad un, iespējams, norāda, ka Čārlza vēzis ir daudz bīstamāks, nekā mums lika domāt. Pēcmantošanas plānošana ir ļoti slepena, un zināms ir arī tas, ka neviens neuzticas Harijam, lai viņu tajā iekļautu tā vienkāršā iemesla dēļ: ja viņš jūtas kaut kādā veidā noniecināts vai viņam netiek piešķirts tas, ko viņš jūtas pelnījis, viņš nekavējoties vērsīsies pie medijiem.”

Prinča Harija autobiogrāfija “Spare” izraisīja lielas nesaskaņas karaliskajā ģimenē pēc tās izlaišanas 2023. gada janvārī pēc tam, kad Saseksas hercogs izteica virkni nežēlīgu apgalvojumu par saviem ģimenes locekļiem un pārmeta daudzas lietas savam tēvam un brālim.

Kvina piezīmes izskanēja pēc tam, kad Harijs nesen izteicās, ka varētu atgriezties karaliskajā apritē uz pagaidu laiku, lai palīdzētu tēvam ārstēšanās laikā. Prinča Harija izlīgšana ir iespējama, taču, visticamāk, tā notiks tikai tad, ja viņa tēvs to viņam personīgi lūgs.

Kāds karaliskais avots izdevumam “Page Six” teica, ka Harijs centīsies palīdzēt savam tēvam, ja viņš tiks aicināts, un sacīja: “Man ir grūti noticēt, ja viņa tēvs lūgs viņa palīdzību, ka Harijs teiktu nē, es domāju, ka viņš mēģinātu. Taču es nedomāju, ka tas ir kaut kas tāds, ko Harijs lūgtu [izdarīt] pats.”

Saskaņā ar pašreizējiem pēctecības plāniem Harijs ir piektais rindā uz troni. Nākamais rindā ir princis Viljams, kam seko viņa bērni princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Karaļa Čārlza veselības stāvoklis, iespējams, ir krietni sliktāks, nekā tiek atklāts

Iepriekšējais rakstsSvētdien gaidāmi visai nepatīkami laika apstākļi
Nākamais raksts“Šausmas vienkārši!” Indra Salceviča Meksikā nobauda tako ar govs acu pildījumu