Princis Harijs un Megana Mārkla 2020. gadā atkāpās no karaliskās ģimenes pienākumu pildīšanas, un šis lēmums satricināja karaļnamu un izraisīja sirdi plosošu atbildi no nelaiķa karalienes, vēsta britu mediji. Kļuvis zināms, ko Elizabete II patiesībā domāja par Harija un Meganas aiziešanu

Tiek ziņots, ka karaliene Elizabete bija ļoti sāpināta un pārgurusi no prinča Harija un Meganas Mārklas lēmuma izstāties no Karaliskās ģimenes locekļu amata.

Viņas jūtas tika apkopotas ar vienkāršu, bet graujošu sešu vārdu atbildi, kad viņa teica karaliskajai iekšējai personai: “Es vairs nevēlos par to domāt!”

Gaidāmajā grāmatā “The New Royals: Queen Elizabeth’s Legacy and the Future of the Crown” karaļnamam tuvs avots sniedza ieskatu karalienes izjūtās par notikumiem tajā laikā.

Izvilkums no grāmatas tika publicēts žurnālā “Vanity Fair”, kurā iekšējās informācijas avots sacīja: “Viņa bija ļoti sāpināta un man teica: “Es nezinu, man ir vienalga, un es nevēlos par to vairs domāt.”

Grāmatu sarakstījusi karaliskā eksperte un korespondente Keitija Nikola, kura arī apgalvoja, ka nelaiķa karaliene bija sarūgtināta par to, ka viņai nav izdevies pavadīt vairāk laika ar princi Ārčiju un princesi Lilibetu.

Nikola rakstīja par Viņas Majestātes sarūgtinājumu, kad Harijs un Megana augustā neatveda savus bērnus uz Balmoralu.

Autore atzīmēja: “Karalienei bija skumji, ka viņa tik maz redzēja Ārčiju un Lilibetu un ka Harijs un Megana nevarēja pievienoties viņai nedēļas nogalē Balmoralā augustā, kad karaliene rīkoja nakšņošanas pasākumu visiem viņas mazbērniem un mazmazbērniem.”

Karaliene Lilibetu satika tikai vienu reizi, kad Saseksas hercogpāris 2022. gada jūnijā devās uz Apvienoto Karalisti, lai svinētu Platīna jubileju, bet jau trīs mēnešus vēlāk karaliene devās mūžībā, atrodoties Balmoralā.

Šobrīd tiek runāts, ka karalis Čārlzs vēlas sakārtot attiecības ar Hariju un Meganu, it īpaši, lai viņš varētu veidot attiecības ar saviem jaunākajiem mazbērniem.

Karaliskajai ģimenei tuvs avots laikrakstam “The Independent” sacīja: “Viņš ir sāpināts un vīlies, taču viņš vienmēr ir teicis, ka viņa mīlestība pret Hariju ir beznosacījuma.”

Harijs lidoja uz Apvienoto Karalisti tikai uz vienu dienu, lai apciemotu savu tēvu februārī, kad viņš uzzināja, ka Čārlzam ir diagnosticēts vēzis, radot cerības, ka izlīgums varētu notikt.

Tomēr, kad Harijs pēdējo reizi maijā devās uz Apvienoto Karalisti uz “Invictus Games” 10. gadadienas dievkalpojumu Londonā, viņam neizdevās satikt nevienu no savas ģimenes. Karalis Čārlzs un citi karaliskās ģimenes locekļi tajā pašā dienā apmeklēja dārza ballīti Bekingemas pilī. Taču vēlāk atklājās, ka Harijs tika uzaicināts apmesties karaļnama rezidencē, taču šķietamu drošības apsvērumu dēļ to noraidīja, lemjot par labu viesnīcai.

Atklāta karalienes Elizabetes sirdi plosošā atbilde uz prinča Harija lēmumu aiziet

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsZodiaka zīmes, kurām jūlijs solās būt īpaši labvēlīgs
Nākamais rakstsSvarīga ziņa “Latvijas Pasta” klientiem