Kā vēsta izdevuma “Privātā dzīve” 13.-19. jūlija numurs, pazīstamā latviešu aktrise Kristīne Belicka (36) atradusi sapņu darbu nekustamo īpašumu jomā, bet runājot par vakcinēšanās pret Covid-19 nepieciešamību, norādījusi, ka sevi drīzāk apdraud vakcinētie.

Pēc tam, kad viņa pandēmijas laikā nav spējusi atrast profesijai atbilstošu nodarbi, aptuveni mēnesi nostrādājusi lielveikalā, tomēr nav vēlējusies ne vakcinēties, ne visu dienu sēdēt sejas maskā. Bijusī aktrise stāsta, ka nelieto nekādus medikamentus un viņas organisms ir ārkārtīgi jūtīgs. Nu viņa strādā nekustamo īpašumu jomā un ir ļoti apmierināta.

“Uzskatu, ka sevi drīzāk apdraud vakcinētie, kas tagad ar bravūru visur tusējas. Mani mulsina, ka daudzi ir gatavi vakcinēties tikai tāpēc, lai varētu klātienē paskatīties kaut kādu tingeltangeli,” norāda Belicka, kuru nevilina kafejnīcas apmeklējums vai iespēja laimēt naudu vakcinētajiem paredzētā loterijā.

Kristīne Belicka (dzimusi 1985. gada 4. maijā Talsos) ir latviešu teātra un kino aktrise.

K. Belicka uzaugusi Talsos, mācījusies Talsu ģimnāzijā. Studējusi aktiermākslu Latvijas Kultūras akadēmijā, taču studijas nav beigusi.

2006. gadā režisore Ināra Kolmane uzaicināja K. Belicku atveidot titullomu kinofilmā “Mona” — erotiskā drāmā, kurā viņa tēloja jaunu mazpilsētas meiteni, kas sāk romānu ar gados vecāku pilsētnieku. Filmā ir daudz kailskatu un erotisku ainu. Finansiālu problēmu dēļ filma uz ekrāniem parādījās tikai 2012. gadā. Šajā laikā K. Belicka piedalījusies arī filmās “Rīt būs” (2008, Annas loma) un “Kailums” (2008, medmāsas loma).

2008. gadā Dž. Dž. Džilindžers uzaicināja viņu piedalīties savās Dailes teātra izrādēs: Viņa (G. Vitkopa “Nekrofils”, 2008), Kima (H. Satona “Psihs”, 2008), Gledisa (R. Kūnija “Ja mana sieva uzzinās”, 2009). Liepājas teātrī piedalījusies A. Vampilova lugā “Pīļu medības” (2009). Par lomu I. Viripajeva lugā „Jūlijs. Kāda maniaka stāsts” (2008) izvirzīta „Spēlmaņu nakts” balvai nominācijā „Gada spilgtākā debija”. Taču atkarību problēmu dēļ K. Belicka 2009. gada nogalē tika atlaista no teātra. Vairākus gadus viņa pavadīja ārpus Latvijas, dzīvodama Menas salā.

Belicka atgriezās uz skatuves 2016. gadā, kad Dailes teātrī atveidoja vairākas lomas G. Ostrovska izrādē “Mīļākais” (2016). Gada beigās K. Belicka redzama jaunajā A. Ēķa kinofilmā “Svingeri”. Viņa piedalījās arī filmās “Zvaigžņotās debesis” (2016, Līva) un “Dārznieks” (2016).

Visu rakstu lasiet 13.-19. jūlija izdevumā “Privātā dzīve”.

 

Iepriekšējais raksts“Situācija ir tāda, kāda ir…” Izskan nepatīkamas ziņas par mūsu sporta leģendu Uļjanu Semjonovu
Nākamais rakstsKaislības arī Reinika radu saimē: Vakcinētie pret antivakseriem