Kā vēsta izdevuma “Privātā dzīve” 20.-26. jūlija numurs, Latvijas basketbola leģenda un ilggadēja olimpiešu sociālā fonda vadītāja Uļjana Semjonova jau vairākus mēnešus atrodas slimnīcā.

Jūnija sākumā “Privātā” jau vēstīja, ka bijusī basketboliste maijā smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā, kur atkopjas. Diemžēl viņas situācija jūlija otrajā pusē nav mainījusies – par Uļu rūpējas mediķi, bet gaidīto veselības uzlabojumu neesot. To izdevumam pastāstīja Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis. “Tā dzīvē notiek,” viņš saka, apliecinot, ka organizācija neatslābstoši interesējas par sporta leģendas stāvokli un to, vai nav nepieciešama kāda palīdzība.

Viņš norāda, ka pati Uļa un viņas ģimene nevēlas, lai tiktu atklāts, kas tieši sporta leģendai kait. Dzīvība nav apdraudēta, bet tā kā Semjonovas augums ir virs diviem metriem, rehabilitācija ir daudz sarežģītāka kā vidēja auguma cilvēkam, norāda Vējonis. Rehabilitācijas process nebūs ātrs.

Augumā raženā basketboliste jau pirms negadījuma pārvietojās ar spieķi, jo jau iepriekš pārcietusi vairākas smagas operācijas, viņai ir ceļa un gūžas endoprotēzes, kā arī sabeigta mugura. Pirms vairākiem mēnešiem viņa pirms savas 69. dzimšanas dienas “Privātajai” sacīja, ka šajā laikā galvenais ir laba veselība un, ka slimnīcā nonākt negribētos.

Aizvien vēlam sporta leģendai ātru atveseļošanos!

Plašāk izdevuma “Privātā dzīve” 20.-26. jūlija numurā.

Iepriekšējais raksts“Cik var mani ķengāt!” Samanta Tīna ierauta jaunās nepatikšanās
Nākamais rakstsLatviešu aktrise: Sevi drīzāk apdraud vakcinētie