Kā savā 17.-23. novembra numurā vēsta izdevums “Kas Jauns”, pazīstamā teātra un kino aktrise Kristīne Belicka (35) pandēmijas laikā iztiku spiesta pelnīt veikalā.

Pēdējos mēnešos viņu ievērojuši Krasta ielas veikala “Sky&More” apmeklētāji, cenšoties saprast, kur viņa redzēta. Varam pateikt priekšā – viņa piedalījusies virknē filmu, tāpat vairāki gadi (2008-2009, 2016) pavadīti uz Dailes teātra skatuves dažādās izrādēs. Savulaik 2009. gadā “Vakara Ziņas” vēstīja, ka aktrise nonākusi atkarību gūstā un no viņas aizgājis arī toreizējais draugs Artuss Kaimiņš. Vairākus gadus viņa pavadījusi ārvalstīs, Menas salā.

Belicka nekaunās no darba veikalā, bet arī aktrises darbu atstāt negrasās un uzskata, ka viņas lomas vēl tikai būs. Pandēmijas laikā, kad darba profesijā īsti nebija, nācās pieņemt sāpīgu lēmumu un meklēt citu iztikas avotu. Ieraugot Kristīnes CV, daži potenciālie darba devēji pat domājuši, ka viņus nes cauri. Kristīne godīgi pastāstījusi, ka kino un teātrī darba nav, bet iztika vajadzīga. Viņa bija pieteikusies pat uz apkopējas darbu…

 

Belicka stāsta, ka no darba nekad nav baidījusies un dažādos darbiņos strādājusi jau no 12 gadu vecuma. Viņa atzīst, ka veikalā strādāt nav grūti, tobrīd viņa ir “kasiere Kristīne”, nevis aktrise.

Plašāk lasiet izdevuma “Kas Jauns” 17.-23. novembra numurā!

Iepriekšējais rakstsKatrs sestais Covid-19 slimnieks pēc nedēļas nonāks slimnīcā – VIDEO
Nākamais rakstsAtradusies Vidzemē mīklaini pazudusī sieviete