Aktieris un vairāku grāmatu autors Kaspars Pūce, kurš arīdzan ir Latvijas slavenākais Ziemassvētku vecītis ar dabīgu bārdu, žurnālam “Ievas stāsti” atklājis ģimenes traģēdiju.

Pirms trim gadiem Lielbritānijā pēkšņi nomira Kaspara dēls Kristaps – miegā bija “atrāvies” trombs. Ar grūtībām atgādājis uz Latviju dēla mirstīgās atliekas, Kaspars solīja – dēla sieva un meitiņa Anglijā vairs neatgriezīsies. Diemžēl pagājušajā pavasarī mūžībā devusies arī dēla sieva – viņas nāves apstākļi ģimenei nav zināmi, bet izskanējusi versija par Covid-19. Bez apgādniekiem palikusī sešgadīgā meitiņa nu dzīvo pie vecvecākiem – rūpes uzņēmušies Kaspars ar sievu.

Mazā tiek vesta uz bērnudārzu, viņai tiek nodrošināts vis nepieciešamais – kā saka Kaspars, “gan lelles, gan kleitas”. Valdības piešķirto pabalstu – 500 eiro par bērnu – ģimene “netērēs saldējumam”. Bērnam tādā vecumā ir daudz vajadzību, gan apavi, gan apģērbs. Labi, ka vēl nav jāpērk dators, var iztikt ar planšeti. Meitene skolā ies pēc gada.

Kasparam kā senioram pienākas ātrāka Covid-19 pote, tomēr viņš slavē savu Sibīrijā iegūto imunitāti un norāda, ka nekur neskries – vēl visa vasara, lai potētos un potētos.

Iepriekšējais rakstsLiela nelaime šorīt notikusi Rīgā
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 8.-14. marts