Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.jūnija plkst. 6.30 līdz 4. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 37 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā uz vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi. Liela nelaime naktī notikusi Kuldīgas pusē

Šonakt plkst. 2.32 saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Nīkrāces pagastu, kur dega garāžas. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg astoņas garāžas pilnā 300 m2 platībā. Notikumā sadega trīs vieglās automašīnas un septiņi motocikli. Plkst. 05.41 ugunsgrēks likvidēts.

Īsi pirms pulksten astoņiem vakarā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Mīlgrāvja ielu Rīgā, kur avarējusi vieglā automašīna. Ugunsdzēsēji glābēji, no automašīnas atbrīvoja vienu cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pēc stundas darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, dzīvojamās mājas jumta konstrukcija, neapsaimniekota ēka, sausā zāle un atkritumi.

Iepriekšējais rakstsSinoptiķiem ir patīkamas vēstis par laiku otrdien
Nākamais rakstsPāragri apraujas latviešu aktiera mūžs