Kā vēsta 4.-10. jūnija izdevums “Kas jauns”, pazīstamā TV seja un influencere Katrīne Vasiļevska šovasar gatavojas pavadīt vecāko meitu uz mācībām ASV, tāpat ģimene nolēmusi piepildīt sapni par savu māju. Lielas pārmaiņas influenceres Vasiļevskas dzīvē

Nupat, 3.jūnijā, Katrīna bija devusies uz Briseli, kur kāzu pirmo gadadienu pavadīja kopā ar vīru Pēteri, kurš pilota darba dēļ bieži ir prom no mājām. Katrīnei gan tas nav nekas jauns, jo arī pirmais vīrs, hokejists Kaspars Saulietis, regulāri karjeras laikā bijis izbraukumos.

Katrīne arī stāsta, ka nu jau apradusi ar to, ka vairs nav Sauliete, bet Vasiļevska. Arī vīra darba grafiks – desmit dienas prom un piecas līdz septiņas mājās – problēmas nesagādā. Šajā laikā viņa produktīvi pastrādā, turklāt, pateicoties šādam grafikam, abiem ir romantiska randiņu dzīve un nedraud nogurums vai apnikums vienam no otra.

Gaidāmas vēl kādas pārmaiņas, jo abi nolēmuši pārdošanā izlikt Pētera plašo četristabu dzīvokli Torņakalnā, kas iegādāts precīzi divas nedēļas pirms abu iepazīšanās. Jau iegādāts zemes gabals Mazās Juglas upes krastā, kur abi piepildīs sapni par ģimenes māju. To palīdzēs realizēt dzīvokļa pārdošana, lai nebūtu jālien kredītos. Katrīne ļoti vēloties zaļu dārziņu, ogu krūmus un šūpuļtīklu.

Grūta būšot atvadīšanās no vecākās meitas Kerijas, kura apmaiņas programmas ietvaros augustā brauks uz ASV, kur mācīsies gadu. Jaunākā māsa esot saskumusi, jo abas visu laiku bijušas kopā, tādēļ šo vasaru ģimene nolēmusi pavadīt atpūtā ar bērniem.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrine Vasiļevska (@queen_kachinja)

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs
Nākamais rakstsKāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis!