Ar lielām pārmaiņām startējusi STV šova “Slavenības. Bez filtra” trešā sezona, kurā ir jauns dalībnieks – multimākslinieks Kašers, kurš dzīvo kopā ar savu izredzēto Jāni.

Kaspars un Jānis stāsta, ka neviens no viņiem nav ne vīrišķīgāks, ne sievišķīgāks. Abi dara tās lietas, kuras konkrētajam cilvēkam padodas labāk. Nav tā, ka viens no viņiem iejusties sievietes lomā vai otrādāk. Kašers gan izmet jociņu, ka cer Jāni pie altāra satikt kāzu kleitā, abiem garšīgi nosmejoties.

Ja abi sastrīdas, tad met naudu rozā krājkasītē – cūciņā. Lielu strīdu gan abiem nav, bijusi tikai viena reize, kad Jānis apvainojies un izgājis pastaigāties. Parasti tie ir mazi strīdiņi par muļķībām.

“Jau šovakar! Slavenības. Bez filtra. Pirmā sērija ar mūsu piedalīšanos! Diezgan ilgi domājām vai mums to vajag, jo ģimene un viss, kas ar to saistīts mums ir ļoti tuvs, mīļš, intīms un nav tā, ka gribas to rādīt pasaulei! Galu galā mīlestība mīl klusumu! Taču tad kāds vēlējās mainīt Satversmi, likumus un mēs sapratām, jo vairāk sevi rādīsim- vairāk raisīsim diskusijas, iespējams mainīsim viedokļus un akcentēsim problēmu, stereotipus, kuri šķeļ sabiedrību divās daļās! Jau tāpat esam (pašiem nemaz tik ļoti negribot) viens no pašmāju publiskajiem geju pāriem, kurš, tā nu ir sanācis, ka kļuvis par iedvesmas avotu citiem! Un mēs saprotam, ka mūsu misija šeit uz zemes ir maksimāli izmantot mums piespēlēto platformu, kurā varam būt arī ‘balss’ citu vietā! Teikšu atklāti- nav jau nemaz tik viegli- tā ir konstanta cīņa visas dzīves garumā! Taču, ja mūsu dalība šovā iedvesmos vismaz vienu cilvēku spert soli uz sevis apzināšanos, pieņemšanu un sevis iemīlēšanu pilnīgi citā izpratnē, tad būsim vairāk kā īstenojuši savu mērķi! Pasaule ir dažāda un dažādībā ir milzīgs spēks! Nedzīvojam arī utopijā, taču gribas cerēt, ka pasaule būs pieņemošāka un ļaus mums vienkārši būt! Bez heita un konstantas nievāšanas!
Gribas jau ticēt, ka esam tieši tāds pats, parasts un vienkāršs pāris kā jebkurš cits! Protams, šovā neiztiksim arī bez dullībām, jokiem un trakajiem izgājieniem! Bet tādi mēs esam, bez liekuļošanas un filtra! Tāds interesants periods ir sācies! Bet esam gatavi! Bring it onnnnnn…. Aiziet!!” Kaspars pirms šova pirmizrādes rakstīja “Instagram”.

Skaties raidījumu “Slavenības. Bez filtra” pirmdien – ceturtdien 18:30 un 21:05.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kasher Blums-Blumanis (@kasher_bb)

Iepriekšējais rakstsValdības preses konferencē neizskan patīkamas ziņas – Pavļuts pastāsta, kad atgriezīsies normāla dzīve – VIDEO
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris