Dziesma country- pop stilā „Kā apmaldījies suns” tapusi spontāni, kad fotogrāfs Edijs Andersons vienā rītā atnesis lapiņu ar uzrakstītu dzejoli, bet Mārtiņam līdzi bijusi ģitāra. Dziesma nonākusi plauktiņā, uz kura pacietīgi pavadījusi 4 gadus, līdz kādā reizē Edijs atgādinājis par abu kopdarbu. Lieli jaunumi populārā dziedātāja Mārtiņa Kantera dzīvē

Mārtiņš jau kādu laiku domājis par jaunām sadarbības iespējām, te talkā nākusi biedrības „Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/ Latvijas Mūzikas eksports”vadītāja Agnese Cimuška – Rekke ar ieteikumu, nosaucot igauņu producentu Allan Kasuk , kurš kaimiņu zemē labi pazīstams un, starp citu, šogad valsts Eirovīzijas atlasē ar savu dziesmu iekļuvis trijniekā.

Mārtiņš par sadarbību: „Braucu ciemos uz Tartu pie Allana un domāju- kas būs, tas būs, bet secinājām, ka idejas par mūzikas izpratni sakrīt un starp mums valda laba sinerģija.”

Dziesmai tapis arī videoklips, ko veidojis vārdu autors Edijs Andersons. Par klipa mājvietu kļuvis Kantera drauga Mārtiņa Jātnieka lauku sētas viesību nams, kuru saimnieks pats arī iekārtojis, kļūstot par klipa scenogrāfu.

Mārtiņa Kantera viens no mērķiem ir līdz vasarai ierakstīt jaunu albumu ar pašsacerētām dziesmām,  bet tā tas gluži nebūs… jo jau tagad notiek aktīvs darbs pie Baltijas valstu muzikālā tilta būvniecības- Allan Kasuk kopā ar lietuviešu producentu sacerējuši dziesmu, kurai dziedātājs sarakstījis vārdus un to arī iedziedās. Šī sadarbība noteikti nākotnē nesīs arī citus pārsteigumus. Turpinājums sekos… Lieli jaunumi populārā dziedātāja Mārtiņa Kantera dzīvē

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl ceturtdienas rīts sācies ar ļoti skumju ziņu
Nākamais rakstsEsi uzmanīgs: martā un aprīlī krāpnieku aktivitāte palielināsies