Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21. februāra plkst. 6.30 līdz 22. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.Diemžēl ceturtdienas rīts sācies ar ļoti skumju ziņu

Plkst. 19.06 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Smiltenes novadu, kur divstāvu koka dzīvojamā mājā pirmajā stāvā dega dzīvoklis 50 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki no kuriem viens ugunsgrēkā cieta. No ēkas otrā stāva, izmantojot glābšanas maskas, tika izglābts cilvēks. Pārmeklējot ēku, degošajā dzīvoklī ugunsdzēsēji glābēji atrada cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi.  Plkst. 22.58 ugunsgrēks likvidēts. Šogad ugunsgrēkos bojā gājuši 16 cilvēki.

Plkst. 11.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Aspazijas bulvāri Rīgā, kur ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpes izcēla cilvēku, kuram NMPD mediķi konstatēja nāvi.

Vakar plkst. 08.04 saņemts izsaukums uz Zaķusalas krastmalu Rīgā, kur trolejbusam dega bremžu sistēma 0,2 m2 platībā. Degšana tika likvidēta pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās, izmantojot ugunsdzēsības aparātu. No transportlīdzekļa evakuējās 50 cilvēki. Plkst. 08.26 ugunsdzēsēju glābēju darbs notikumā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega dzīvojamā māja, sodrēji trīs ēku dūmvados, jumta kores konstrukcija, riepas, bēniņi, sadzīves mantas un malka, elektrolīnijas balsts un trīs gadījumos atkritumi.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsKāpēc un cik veselīgi ir kāposti?
Nākamais rakstsLieli jaunumi populārā dziedātāja Mārtiņa Kantera dzīvē