Pirms vairākiem gadiem valmierietei atklāta ļauna slimība. Organizācija Ziedot.lv lūdz palīdzēt!Lūdz palīdzēt glābt valmierieti – pilsētas patrioti, kuru piemeklējusi ļauna slimība

Tatjana ir pensionāre no Valmieras. Dzimusi un augusi Valmierā. Var droši teikt – ir īsta valmieriete un savas pilsētas patriote. Kādreiz absolvēja Valmieras 2. vidusskolu, un sapnis bija studēt medicīnu, bet vairāku iemeslu dēļ sapnis diemžēl netika realizēts. Nācās apgūt ko citu, un izvēle krita uz šuvējas arodu. Vēlāk, satiekot savu otro pusīti, Tatjana izveidoja draudzīgu ģimeni, dāvājot pasaulei divus dēlus. Bērni auga un viņiem tika veltīta visa uzmanība un rūpes. Šodien vecākais dēls ir pedagogs, jaunākais – šoferis-ekspeditors. Abi – ģimenes balsts un lepnums. Patlaban Tatjana dzīvo ar vīru divatā.

Tatjana ilgus gadus strādājusi par šuvēju, tad par pārdevēju un pēdējos gados par auklīti bērnudārzā. Tik ļoti gribējās sagaidīt pensiju, lai bezrūpīgi un vienkārši baudīt dzīvi, veltot to ceļošanai un vēl tuvāk iepazīt mīļo Latviju. Arī auklēt mazbērnus. Bet pirms četriem gadiem Tatjanai atklāja ļaundabīgu audzēju nierē. Viņa pārcieta divas operācijas un nopietnu ārstēšanu, bet audzējs turpina izplatīties. Ārstu konsīlijs šobrīd ir nozīmējis turpmāko ārstēšanu ar imūnterapijas medikamentu Pembrolizumab, ko Tatjanas diagnozei valsts neapmaksā. Tatjana iesniegusi pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā par individuālu, vismaz daļēju zāļu kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida, taču zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk.  Ik pēc 3 nedēļām vajadzīgi 3860 eiro zāļu iegādei, bet 8 devām kopā – 30 880 eiro. 

Šādu līdzekļu gimenei nav, tādēļ Tatjana ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai iegādātos zāles un slimību apturētu. 

Palīdzēsim Tatjanai! To iespējams paveikt portālā Ziedot.lv!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsLatvijā slavenākajam sieviešu pārim ir sava teorija, kādēļ tehnisko apskati iziet neizdevās
Nākamais rakstsGaišā dienas laikā Rīgas centrā mirst pārgalvīgs vīrietis – VIDEO