Simtgades loterija atnesusi 10 000 eiro lielu laimestu 43 gadus vecai rīdziniecei, kura strādā ēdināšanas nozarē. Veiksminiece ir aizrautīga makšķerniece, kura laimestu atklājusi zem pludiņa simbola, vēsta Latvijas Loto. “Mājokļa kredīts nu ir pagātne!” Rīdziniece tiek pie dzīves lielākā loma

Simtgades loterijas vērtīgais laimests ir mans pirmais lielais loms, spēlējot loterijas,” saka sieviete. Iepriekš viņa laimējusi vien nelielas summas.

“Visvairāk man patīk momentloterijas Bingo un Bagāts, taču 11. maijā nolēmu iegādāties trīs Simtgades loterijas biļetes. Otrajā loterijas biļetē arī atklāju 10 000 eiro laimestu,” stāsta laimētāja, “man kā aizrautīgai makšķerniecei ir dubults prieks, ka laimestu atklāju zem pludiņa simbola.” Viņa esot zinājusi par Simtgades loterijas labo mērķi – stipendijām spožākajiem absolventiem, taču bijusi pārsteigta, ka laimests netiek aplikts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN).

“Kad telefona ekrānā ieraudzīju paziņojumu, ka esmu laimējusi 10 000 eiro, ļoti priecājos un ne mirkli nešaubījos, ka veiksme man ir uzsmaidījusi,” atzīst veiksminiece.

Laimestu rīdziniece esot jau iztērējusi. “Pateicoties Simtgades loterijaimājokļa kredīts ir pagātne.”

Latvijas Loto iestājas par labām pārmaiņām cilvēku dzīvēs un sabiedrībā kopumā – ar laimestiem, ar sabiedriskā labuma loterijām un Labo mērķu programmu, ar iemaksām valsts un pašvaldību budžetā.

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsPar ceriņu laušanu iespējams saņemt sodu
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs