Planētas iesaka šodien izteikt sevi daudz radošākā veidā dienas pirmajā pusē. Ir ļoti svarīgi, lai tu šajā periodā ieplānotu dažas visai enerģiskas darbības. Ieteicams izvairīties no pasivitātes, jo darbību trūkums var izraisīt konfliktus, sekmēt agresiju un uzbudināmību. Otrā dienas puse var izrādīties mierīgāka un piedāvāt daudz stabilākas norises. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

 
auns-mil-horAuns
Rīts izrādīsies visstresainākais dienas periods. Neatmet jebkādas aktīvas darbības. Tās izrādīsies efektīvas un var pat nest patiesi radošu gandarījumu. Vari vēlreiz pierādīt savam partnerim vai priekšniekam, kas esi daudz vērtīgāks cilvēks, ka tevi vajadzētu daudz vairāk novērtēt un aizsargāt.

 

 

versis-mil-horVērsis

Diena var sākties ar sarežģītiem uzdevumiem, ārkārtas situācijām mājās vai pat ģimenes strīdiem. Nelabvēlīgās tendences pastiprināsies, ja esi dzimis aprīlī. Mēģini ievērot stingru darba un/vai profesionālo disciplīnu jau sākot ar agru rītu. Veic savus ikdienas darbus rūpīgi un ievēro līgumos iepriekš atrunātos noteikumus.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šīs dienas rīts var nest steidzamu ceļojumu vai kādu atbildīgu uzdevumu. Esi drosmīgs, nelokāms un radoši enerģisks. Intensīvā domāšana diez vai palīdzēs, ja to nepavadīs konkrēta –tālāka, mērķtiecīga rīcība. Tev šajā dienā var būt nepieciešama palīdzība no bērna, partnera, kādas citas nozīmīgas personas vai drauga puses.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Organizētība, drosme, apņēmība un izturība šodien būs noderīga ne tikai tavā profesionālajā dzīvē, bet arī personiskajās lietās un mājsaimniecības darbos. Pirmajā dienas pusē var būt daudz stresa. Precizitāte un pamatīgums palīdzēs tavas darbības padarīt daudz veiksmīgākas.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tev vajag izmantot pirmo dienas pusi darbam un varbūt pat kāda ārkārtas režīma īstenošanai, jo īpaši, ja esi dzimis jūlijā. Planētas iesaka ievērot dažādu darbību norādījumus, īpaši jebkādas tehnisku lietu pielietošanas instrukcijas; pretējā gadījumā tu vari pārpūlēties, saslimt vai pat savainoties.

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Ja nespēsi enerģiju ievirzīt vispareizākajā gultnē, sprādzienbīstamais, pārāk ekspresīvais temperaments šodien var kļūt par tavu Ahileja papēdi. Planētas norāda, ka tava rīcība šodien var būt pretrunā ar domām, vārdiem, vēlmēm un sapņiem. Neskatoties uz to, diena būs veiksmīga, ja nezaudēsi aktivitāti.
 

 

 

svari-mil-horSvari 

Pirmā dienas puse izrādīsies daudzsološākā un perspektīvākā visiem Svariem, kuri dzimuši septembrī. Zvaigznes mudina ķerties pie darba – personīgā vai komandas centieniem – jau agri no rīta, parādot precizitāti, drosmi, disciplīnu, organizētību un noteiktību. Svari, kuri pasaulē nākuši oktobrī, savās darbībās šodien būs nedaudz neprognozējamāki, intelektuālāki un bezrūpīgāki.

 

 

 
skorpions-mil-horSkorpions
Planētas uzsver, ka profesionālais vai personiskais mērķis šodien var tikt sasniegts tikai vienā veidā: parādot drosmi, spēku, izturību, radošumu un cieņu pret noteikumiem, kas tika panākti kādas vienošanās laikā. Vari gūt labumu no tā, ka zini, kā rīkoties ar kādu aprīkojumu. Ja esi dzimis oktobrī, tev šajā dienā vajadzētu īpaši kontrolēt savas emocijas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks 
Šīs dienas rīts būs ārkārtīgi produktīvs kā tavai personībai individuāli, tā ikvienam tavam projektam. Tomēr planētas uzsver, ka vajadzētu samierināties ar to, ka ne visi sapņi un plāni šodien var tikt realizēti. Tev ir iespēja paveikt īpaši daudz, ja esi dzimis novembrī.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Plānu realizācija šodien, visticamāk,  notiks bez jebkāda riska. Tavas izredzes uz panākumiem ir lielas, bet ir iespējams, ka tomēr par daudzām lietām būs jāuztraucas. No rīta kāda situācija var izvērsties zināmā krīzē. Tev var būt nepieciešams uzņemties dažus finansiālos riskus. Tomēr ir tikpat iespējams, ka tu spēsi uzlabot situāciju savās mājās, uzlabojot ģimenes dzīvi,  komfortu, reputāciju un starppersonu attiecības.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Ja tev ir bažas par to, kā attīstās lietas starp tevi un taviem sabiedrotajiem, konkurentiem, vadību vai dzīves partneri, nevajadzētu par zemu novērtēt juridisko palīdzību. Apspriediet un nosakiet jaunus parametrus jūsu mierīgai līdzāspastāvēšanai vai atdzīviniet kādu no senajām alternatīvām.

 

 

zivis-mil-horZivis

Pirmā dienas puse sola daudz darba vai sarežģītu problēmu. Vari piedzīvot kādu ražošanas avāriju, steidzamu biznesa jautājumu risināšanas nepieciešamību vai veselības komplikāciju. Ir iespējams, ka kāds lūgs tavu palīdzību, atbalstu vai aktīvu aprūpi.
 

Lai pozitīva, priekpilna diena!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais raksts“Mājokļa kredīts nu ir pagātne!” Rīdziniece tiek pie dzīves lielākā loma
Nākamais rakstsKarstajā piektdienā uz ceļiem ļoti daudz avāriju