“360 TV” sarunu šovā “Rezervēts” nesen viesojās Maestro Raimonds Pauls, vadītājam Armandam Tripānam atklājot, kā pirms daudziem gadiem pārtrauca lietot alkoholu, kā arī to, kādēļ nebiedrojas ar draugiem un radiem.

Pauls atklāj, ka viņam ir draugi, piemēram, dzejnieks Jānis Peters, bet ne tādi, kurus saukt par sirdsdraugiem. Komponistam neesot tāds raksturs un viņš nemīl “čubināties”. Tāpat ir ar radiem – ja citi cilvēki cenšas savus tuviniekus pulcēt ap sevi un rīkot saietus, Pauls nemīl šādi rīkoties.

Daļēji šāda izvēle saistīta ar to, ka pirms daudziem gadiem Maestro pilnībā pārtrauca lietot alkoholu – kā pats saka, aizraušanos, kas varēja beigties traģiski. Kā var nedzert? Maestro saka, ka tur ir tikai viena atbilde: NEDZER! Atsakies no visa, arī kompānijā piedāvāta aliņa. Arī viena glāzīte var sekmēt pļēgurošanas atsākšanu.

Pauls norāda arī uz slavas blaknēm – jo esi populārāks, jo vairāk ap tevi grozās dažādi cilvēki, kuri par godu uzskata kopā pasēdēt, iedzert. Tieši šī popularitāte var izdarīt arī ļaunumu, ja neproti no tā kaut kā norobežoties, norāda Maestro.

 

 

 

Iepriekšējais rakstsDiemžēl ar Covid-19 var nākties sadzīvot vēl ilgi
Nākamais rakstsZināms, kad skolēniem gaidāms rudens brīvlaiks