Maijā viss apkārt jau kļūs zaļāks, daba aizvien vairāk modīsies – tik skaisti! Nāc, aplūko, kāds šis mēnesis solās būt tieši tev! Iespējams, sapratīsi, kas būs piemērotākais, ko maijā darīt, bet kas, pavisam pretēji – būtu jāatliek.MAIJA HOROSKOPS – 2024

auns_auns_aunsAuns

Šomēnes iespējama veiksme ģimenē un/vai finansiālās labklājības jomā. Šīs lietas var būt saistītas ar kāda vīrieša darbībām vai aizsardzību. Iespējams, viņš ir tavs radinieks vai cilvēks ar augstu sociālo stāvokli. Aizmirsti konfliktus šomēnes, neiesaisties tajos, lai cik arī, iespējams, neesi nikns vai aizkaitināts. Pretējā gadījumā var sanākt nepatikšanas, jo aiz šķietami laipnās un jaukās sejas var slēpties ļauns un atriebīgs cilvēks. Jo īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kurus ne visai labi pazīsti. Maijs var izvērsties tev arī emocionāli nestabils – tu viegli varētu krist depresijā vai nenoteiktības skavās, kā arī apkārtējo rīcību interpretēt pavisam citādāk, nekā tā ir patiesībā. Tu vari kļūt par krāpšanas vai liekulīgas attieksmes upuri. Lai nu kā – mīlestība būs tā, kas tevi spēs iepriecināt. Visticamāk, saņemsi patīkamus pārsteigumus, komplimentus, solījumus vai priekšlikumus. Dažos gadījumos iespējamas arī izmaiņas saistībā ar ģimenes stāvokli. Tev vai tavam mīļotajam cilvēkam vajadzēs vērsties pēc konsultācijas pie ārsta vai nodoties sava veida terapijai, vai ārstēšanai. Izvairies no personīgo mantu īres vai dalīšanas ar kādu, vismaz, ja runa ir par dārgām mantām, piemēram, automašīna.

 

versis_versis_versisVērsis

Šomēnes var risināties dažādi dinamiski notikumi, kas, galvenokārt, būs saistīti ar dažādām sanāksmēm un tikšanos ar taviem ģimenes locekļiem, radiem vai draugiem. Principā, visticamāk, tās būs mīlīgas un mājīgas tikšanās šaurā lokā – ar cilvēkiem, kuri tev ir patiesi dārgi. Labvēlīgs laiks, lai atrisinātu mājas vai dzīvojamās platības problēmas. Darbā, iespējams, sagaidīsi kādu īpašu priekšlikumu. Svarīga saruna būs ar sievieti, kura ir tava kolēģe, vadītāja vai kliente. Papildus ienākumi no darba vietas vai kādas iestādes iespējami sievietēm Vēršiem, kuras vecākas par 35 gadiem. Iespējams, nāksies atvadīties no kāda, kurš dosies dzīvot uz citu pilsētu vai pat valsti. Iespējami negaidīti ģimenes ienākumi. Negaidīti notikumi var risināties arī saistībā ar saderināšanos vai kāzām. Uzmani savu un savu tuvinieku veselības stāvokli, vajadzētu vairāk domāt par to. Iespējams, šomēnes labi varēsi nokārtot kādas saspringtas attiecības ar vīrieti, kas ir personiskā vai profesionālā jomā. Beigu beigās no šī cilvēka būs iespējams saņemt palīdzību vai atbalstu sarežģītu problēmu risināšanā.

 

dvini_dvini_dviniDvīņi

Maijā tev būs saruna, tikšanās vai kopīgs darījums ar jaunu sievieti, kuru tu pazīsti jau ilgu laiku. Iespējams, viņa ir tava radiniece. Sievietēm Dvīņiem plānu, vēlmju un solījumu attīstība būs tādā kā palēlinājumā. Būs izdevumi, kas saistīti ar kādu plānotu braucienu. Esi uzmanīgs ar naudu, ko tu saņem vai nosūti kādam, kurš ir tālienē. Izvairies no nedrošiem naudas nodošanas veidiem, kā procesā iesaistīti maz pazīstami vai pavisam nezināmi cilvēki. Tev būs pārsteidzoši laba veiksme vai iespēja, kas tevi spēs pārsteigt, taču dos iemeslu kaut ko nopietni apsvērt. Saņemsi ziņas saistībā ar kādas savas radinieces vai draudzenes darbu un/vai dzīvi. Dvīņu sievietēm var rasties problēmas ar dokumentiem vai svarīgu informāciju, kas varētu piesaistīt nevēlamu citu cilvēku uzmanību. Labas ziņas būs saistībā ar bērna piedzimšanu vai kādu citu svarīgu notikumu kāda bērna dzīvē. Labas ziņas un notikumi risināsies tiem Dvīņiem, kuri pašlaik ir bērna gaidībās vai gaida pasaulē ierodamies mazbērnu. Šomēnes vairāki nozīmīgi un labvēlīgi notikumi attīstīsies tavās mājās, kas būs saistīti ar mājokli vai citu īpašumu.

 

vezis_vezis_vezisVēzis

Šomēnes svarīga loma būs draudzībai ar jaunu sievieti, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Sievietēm Vēžiem iespējams konflikts ar šo jaunkundzi viņas sarežģītās un gaistošās dabas dēļ. Tev būs cerības saņemt naudas summu, kas būs diezgan atšķirīga no tā, ko esi paveicis. Šī situācija arī varētu izprovocēt kādu strīdu vai pat konfliktu. Iespējam vilšanās un nereālas cerības. Laimīgs atgadījums var būt saistīts ar zēnu vai jaunekli, kurš dzimis Vēža, Zivju vai Skorpiona zīmē. Priecīgas ziņas vai priekšlikums no kāda vīrieša ir ļoti ticams. Iespējams, sagaidīsi ko īpašu no sievietes, kura dzimusi Strēlnieka, Lauvas vai Auna zīmē, turklāt tas tiks realizēts tev ļoti labvēlīgā veidā. Iespējami jauni pienākumi Vēžu sievietēm, kuras vecākas par 35 gadiem. Labvēlīgs mēnesis juridiskām un tiesu lietām, taču ir iespējama kavēšanās, atlikšana vai pārāk lēna attīstība. Cik iespējams, pavadi laiku ar ģimeni. Tiksi informēts par meliem un liekulību, taču šobrīd labāk paliec tikai kā situācijas novērotājs.

 

lauva_lauva_lauvaLauva

Šomēnes paredzami svarīgi notikumi bērna, mazbērna dzīvē vai arī lietas, kas saistītas ar lielām pārmaiņām tevis paša dzīvē. Svarīgas izmaiņas var rasties saistībā ar tiesas prāvu, kas norisinās saistībā ar jaunieti vai bērnu tavā ģimenē. Tevi var mākt bažas par kāda radinieka veselību. Visticamāk, šis cilvēks ir dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Iespējams, ka problēmas būs emocionāla rakstura. Lauvu vīriešiem būs nepieciešamas dažādas pārmaiņas, nāksies veikt sīkus remontdarbus vai uzlabojumus. Nāksies padomāt par tiesībām vai pienākumiem, kas saistīti ar īpašumu. Būs ceļojums, kas saistīts ar ģimenes locekli, kurš dzimis Dvīņu, Ūdensvīra vai Svaru zīmē. Tas izraisīs lielu interesi. Iespējams zaudēsi nelielu naudas summu vai tērēsi to viltus labdarības solījumiem vai citām līdzīgām lietām. Esi uzmanīgs ar naudu – rūpīgi pārdomā, kam to dod, par ko maksā. Iespējama arī finansiāla veiksme, kas varētu tevī izraisīt lielu pārsteigumu.

 

jaunava_jaunava_jaunavaJaunava

Šomēnes tevi, iespējams, priecēs kāda ilgi gaidīta vai pat neplānota nauda, ko iegūsi, visticamāk, no cilvēka, kurš ir tavs kolēģis, vadītājs, biznesa partneris vai tamlīdzīgi. Jaunavu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem, būs panākumi finanšu izteiksmē, taču saistībā ar peļņu izmaiņas nav gaidāmas. Tavā labā būs arī kādi finanšu dokumenti. Maijs varētu tev sniegt harmoniju jaunās attiecībās. Pat ja šobrīd esi vientuļš, tev šomēnes solās būt grūti pretoties kārdinājumam uzsākt jaunu mīlas dēku vai nopietnākas attiecības. Būs kāda svarīga tikšanās. Negaidītas problēmas veselības, personiskajā vai profesionālajā jomā varētu tevi izsist no līdzsvara uz brīdi. Veselības problēmas var rasties saistībā ar grūtniecību, taču tās nebūs tik nopietnas, lai nāktos doties uz slimnīcu, bet prasīs lielāku aprūpi un miera režīmu mājās. Būs grūtības izvairīties no kāda ilgtermiņa konflikta attīstības. Tas, diemžēl, radīs negatīvas emocijas. Iespējams, tev būs nepieciešams sagatavot un/vai pabeigt svarīgus dokumentus, kas saistīti ar tiesu, juridiskām iestādēm, notāru u.tml.

 

svari_svari_svariSvari

Informācija vai ierosinājumi, ko tu šomēnes saņemsi, liks tev nopietni domāt par lēmumu, kas jāpieņem. Lietas ir nopietnas un atbildīgas, tādēļ nevajadzētu rīkoties impulsīvi. Svaru sievietes varēs baudīt veiksmi, kas saistīta ar jebkāda veida pirkumiem. Maijā, pateicoties kādai sievietei, ar kuru tev ir ciešas saites – māte, vecmāmiņa u.c., saņemsi patīkamu pārsteigumu, pabalstu vai citu materiālu labumu. Šomēnes būs nepieciešams veikt remontu, uzlabošanas darbus vai izmaiņas, kas saistītas ar tavu dzīvesvietu vai citu īpašumu. Iespējams, gūsi priekšstatu un ideju par darbu no mājām, kam uzmanību tev pievērsīs cilvēks, kurš dzimis Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē. Interesanti notikumi mīlas frontē var gadīties Svaru vīriešiem, kuri vecāki par 35 gadiem. Precētajiem Svariem gan ieteicams ļoti, ļoti nopietni apsvērt visu, pirms ielaisties kādos vienas nakts sakaros – vai tas tiešām ir tā vērts? Sliktas ziņas iespējamas saistībā ar meiteni vai jaunu sievieti. Nepatikšanas var būt ar kādu, kuram ir veselības problēmas, bet viņš nevēlas ievērot ārsta norādījumus. Ja tev ir problēmas ar savu ģimeni, šomēnes neatradīsi tām risinājums. Gluži pretēji – lietas var kļūt vēl sarežģītākas un var būt grūtāk atrast izlīgumu.

 

skorpions_skorpions_skorpionsSkorpions

Iespējams, šis būs laiks, kad beidzot gūsi skaidrību par dēku, attiecībām ar kādu personu, kura dzimusi Vērša, Jaunavas vai Mežāža zīmē. Iespējams, kādas paziņas dēļ daudz kas mainīsies, nāks atklātībā. Saņemsi priekšlikumu vai ielūgumu uz kādām svinībām, par ko tev būs nepieciešams izdarīt konkrētu izvēli – kur, kad un ar ko. Par pārsteigumu tev var nākt arī ziņas, kas saistītas ar tavu darbu, kādu īpašu dienu vai nozīmīgu brīvdienu. Iemesls priekam varētu būt notikums vai darbība, kas risināsies saistībā ar kādu cilvēku, kurš dzimis Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē. Būs svarīga tikšanās, pasākums, kā iemesls būs tavs vīriešu dzimtes radinieks vai draugs. Maijs nebūs labākais laiks darbam Skorpionu vīriešiem, nāksies padarīt daudz vairāk, turklāt pienākumi var kļūt samērā mulsinoši. Var rasties neparasta vai neparedzēta situācija, kas prasīs izmaiņas tavā darba grafikā. Iespējamas problēmas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu. Iespējams, tās būs saistītas ar kļūdu, ļaunprātību, nepiepildītām saistībām vai solījumiem no kādas personas. Pievērs uzmanību saviem personīgajiem saziņas līdzekļiem un tiem, ar ko sazinies. Neliela kļūda varētu radīt nepatīkamu situāciju. Maija laikā tev būs labi ienākumi. Saņemsi naudu, ko gaidi, taču papildus arī ģimenes budžetā “ieripos” neparedzēta nauda. 

 

strelnieks_strelnieks_strelnieksStrēlnieks

Maijā tevi var aizkaitināt kāda jaunieša rīcība vai komentāri, kas būs saistīti ar tevi vai kādu tev tuvu cilvēku. Sliktas ziņas iespējamas saistībā ar zēnu vai jaunekli. Gaidi ielūgumu uz kādu pasākumu, sanāksmi vai cita veida svarīgu pasākumu. Būs apmaiņa ar svarīgu informāciju un dokumentiem. Saņemsi kādu priekšlikumu par papildus saistībām vai, piemēram, piedāvājumu, kas uzreiz solīs tev labuma gūšanu. Tavās mājās un ģimenes attiecībās atraisīsies enerģija, kas palīdzēs labāk pieņemt lēmumus un/vai atklāt kādas vienpusējas darbības, ko kāds veicis neapspriežoties. Iespējams arī uzticības zudums, šaubu rašanās un aizdomas par dažu cilvēku nelojalitāti. Nepatikšanas var rasties saņemot naudu, kas saistīta ar dokumentiem, piemēram, kredīts, kādi maksājumi u.tml. Finansiāli šis mēnesis tev solās būt labs un viegls, taču, ja vēlies neiekulties problēmās, esi piesardzīgs un netērē lieki tur, kur tas patiesībā nemaz nav vajadzīgs. Vajadzēs iegādāties dāvanu meitenei vai jaunai sievietei. Strēlnieku sievietes šomēnes novērtēs personīgo labumu un komfortu savās mājās. Saņemsi ziņas, kas būs saistītas ar bērnu, kurš dzimis Vēža, Skorpiona vai Zivju zīmē.

 

mezazis_mezazis_mezazisMežāzis

Šis var būt visai interesants mēnesis, jo īpaši dažādu notikumu attīstībā, kas saistīti ar jaunu sievieti. Tā varētu būt tava meita, vedekla, mazmeita, brāļa meita vai cita tuva sieviete. Būsi priecīgs par saviem panākumiem un materiālo labumu no kāda komerciāla rakstura piedāvājuma. Iespējama peļņa no negaidīta avota. Bērni un jaunieši būs pozitīvu emociju avots, iespējams, galvenokārt tādēļ, ka kopā ar viņiem baudīsi brīvdienas vai piedalīsies kādā pasākumā. Iespējams svarīgs notikums saistībā ar radinieku, kurš dzimis Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmē. Dažiem Mežāžiem šomēnes nāksies daudz laika veltīt kādam pasākumam – tie būs sagatavojami uzdevumi saistībā ar kāzām vai bērna piedzimšanu. Maijā būs emocijas, kas saistītas ar ceļošanu vai komandējumu. Neatkarīgi no tā, kāds būs brauciena mērķis, jo tas var būt katram Mežāzim individuāli, tas būs kā daļa no kaut kādu jaunu izmaiņu sākšanās. Var būt pienākumi juridiskā jomā, kas saistīti ar kāda tālienē dzīvojoša cilvēka īpašumu. Tev ir cerības saņemt no sievietes. Šomēnes labākas finansiālās iespējas solās būt sieviešu dzimtes Mežāžiem. Nepatikšanas var rasties ar Zivju, Skorpiona vai Vēža zīmē dzimušu cilvēku. Ja pratīsi tās pareizi risināt, rezultāts varētu būt izdevīgs un veiksmīgs jums abiem. Veiksmīgs un svarīgs priekšlikums var izskanēt no cilvēka, kurš dzimis kādā no trim iepriekš minētajām zīmēm. 

 

udensvirs_udensvirs_udensvirsŪdensvīrs

Šomēnes, iespējams, izjutīsi vilšanos, kas būs saistīta ar personu, kura dzimusi Ūdensvīra, Svaru vai Dvīņu zīmē. Tiesa – tas nebūs tavs radinieks, bet draugs, paziņa, kaimiņš, kolēģis vai biznesa partneris. Iespējams, dažādi apstākļi viņa dzīvē kļūs par iemeslu tavām skumjām vai vilšanās sajūtai, vai līdzīgām emocijām. Interesanta saruna un notikumi varētu attīstīties saistībā ar kāda zēna vai jaunekļa izglītību vai karjeru. Viņš būs no tava ģimenes vai tuvāko draugu loka. Negaidīti varētu rasties kavēšanās saistībā ar kāda finansiāla rakstura dokumenta anulēšanu, bankas pārskaitījumu vai tamlīdzīgām lietām. Drīz sajutīsi, ka tavas cerības sāk piepildīties, un rezultāts patiesi sniegs labumu. Tas būs liels solis ceļā uz veiksmīgām pārmaiņām. Kāda vīrieša veselības problēmas varētu ieilgt un, iespējams, tev nāksies palīdzēt. Var gadīties, ka tevi saniknos ziņas vai telefona zvans no personas, kura dzimusi Jaunavas, Vērša vai Mežāža zīmē, rezultātā, iespējams, pateiksi šim cilvēkam daudz nelabu lietu. Lai nu kā – labāk domā par to, ko saki, nesteidzies, jo atvainošanās ne vienmēr spēj dzēst aizvainojumu no cilvēka prāta.

 

zivis_zivis_zivisZivis

Šomēnes draudzība ar cilvēku, kurš dzimis Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē varētu attīstīties negaidītā, taču tev izdevīgā virzienā. Tas sniegs tev dažas jaunas iespējas, veiksmi un labumu. Iespējams, izveidosi jaunu draudzību ar kādu no šajās zīmēs dzimušajiem, ko kopīgiem spēkiem attīstīsiet pozitīvā virzienā. Finansiālā stabilitāte vai labi ienākumi ienāksies galvenokārt no jauniešiem – no darba, kas saistīts ar viņiem. Negaidīti vai papildus ienākumi varētu rasties Zivju jauniešiem. Problēmas var rasties tiesu vai juridiska rakstura lietās, kas saistītas ar cilvēku, kurš dzimis Skorpiona, Vēža vai Zivju zīmē. Nevajadzētu saasināt problēmas, kas ir saistītas ar šiem cilvēkiem, tas ne pie kā laba nenovedīs. Tev vajadzētu apdomāt, kā atbrīvoties no saistībām, kur runa ir par dārgu lietu. Labāk šajās lietās neļauj iejaukties nevienam cilvēkam no malas, jo īpaši, ja neesi visai labi viņu iepazinis. Iespējams ārsta apmeklējums vai īsa uzturēšanās slimnīcā, taču viss notiks viegli, ātri. Tas būs tevis paša labā, jo kaut kas ir jādara, lai stabilizētu savu veselību. Iespējams, vairāk gribēsies pavadīt laiku mājās. Tu saņemsi palīdzību, atbalstu un pareizos padomus no cilvēka, kurš dzimis Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē.

 

Lai saulains un brīnišķīgu mirkļu piepildīts tev šis mēnesis!

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam MAIJAM

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsParādās jaunas ziņas par nākamnedēļ gaidāmo laiku
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs