Pirmo dienas pusi ieteicams veltīt daudziem un dažādiem uzdevumiem – entuziasms un optimisms šajā laikā būs pietiekami. Vari veikt iecerētos pirkumus, piedalīties publiskos pasākumos vai darīt citas nozīmīgas lietas. Otrā dienas puse var izrādīties nedaudz saspringta. Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

 

 

auns-mil-horAuns

Ideāls laiks, lai iegādātos dažādas lietas – vērtīgas dāvanas, dārgas preces, mākslas darbus un piemiņlietas. Tava aizraušanās ar dažādiem ēdieniem varētu kļūt spēcīgāka. Neraugoties uz iespaidiem, ko gūsi no apkārt esošā un notiekošā, neaizmirsti par lietu tehnisko pusi. Pirms ko iegādājies, rūpīgi izpēti preces kvalitāti.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien, iespējams, tev būs vēlme pēc greznības, ko ieviest savā mājoklī. Šajā laikā būs grūtāk saglabāt vienkāršību un pieturēties pie saprātīga izdevumu plāna. Tavas vēlmes un iztēle – viss kļūs smalkāks un unikālāks.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Kāds kārdinājums var rasties tavā profesionālajā vai sociālajā attīstībā, kas var notikt, pateicoties kādam cilvēkam, kaislībai vai ienesīgam līgumam. Neraugoties uz faktu, ka izredzes būs patiesi lielas, nedari neko steigā, nogurumā un balstoties uz nepiedienīgiem principiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šī diena sola tev negaidīti labu veiksmi, tu varēsi neticami viegli iegūt to, ko vēlies. Iespējams, saņemsi intriģējošu priekšlikumu no ārzemēm. Lieliska diena, lai pafantazētu par ceļojumu uz kādu sev tīkamu vietu – protams, tad, kad tas atkal būs iespējams. Daudz spēsi sasniegt pateicoties saviem uzskatiem, ticībai, mākslinieciskajam talantam un estētiskajai mūzikas izjūtai.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien labas iespējas solās būt saistībā ar kādu aizdevumu vai piedalīšanos starptautiskā finanšu projektā. Iespējams, spēsi palielināt savu algu vai saņemsi piedāvājumu par kādu dāsnu prēmiju. Vadība, iespējams, kļūs labvēlīgāka attiecībā pret tevi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Iespējams, šodien saņemsi kādu unikālu uzdevumu, par ko tiks solīta dāsna atlīdzība. Ja esi pats sev priekšnieks – iespējams, nāksies risināt kādu negaidīti grūtu problēmu. Strādājot pie kāda konkrēta uzdevuma, iespējams, satiksi interesantu, turīgu vai citādi ietekmīgu personu, kura kļūs tev ļoti noderīga.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien gūsi finansiālu labumu un/vai ievērojamu atzinību no sava darba, ja vien nepārspīlēsi ne ar ko un neuzķersies uz apšaubāmiem piedāvājumiem. Šodien tev jābūt uzmanīgam, pērkot dāvanas un/vai iegādājoties datorspēles vai programmatūras.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Liela iespējamība iekulties dažādos personiskas dabas vai sadzīviska rakstura konfliktos. Tomēr šī diena būs ideāli piemērota, lai mierīgi diskutētu par problēmām, kas saistītas ar ģimenes īpašumu, gaidāmām brīvdienām vai bērnu audzināšanu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tevī varētu pamosties patiess lietpratējs kādā konkrētā jomā vai īpaši viesmīlīgs saimnieks savās mājās. Ikviens, kurš šodien tevi apciemos, nepametīs tavu mitekli bez brīnišķīgas sajūtas – garšas baudu un sirsnības iedvesmots.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena paredzēta atpūtai. Jā, tik tiešām atpūtai! Nesūksties par naudu, ko esi iztērējis – par to pretī saņemsi baudu un prieku. Ja vēlies kaut ko darīt kopā ar bērnu – neaizmirsti, ka nevajag uzspiest tikai savas intereses, jo viņa un tavas intereses var būt ļoti atšķirīgas.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Slinkums un alkas pēc prieka būs tev šodien daudz raksturīgākas nekā parasti. Brīnišķīgs laiks, lai uzsāktu kaut kā pārņemšanu, renovāciju vai sāktu darbu pie kāda ģimenes pasākuma organizēšanas. Tavs partneris varētu vēlēties, lai tu viņa dēļ tērē vairāk naudas. Ja jūsu attiecības ir nopietnas, tev tas neradīs nekādus šķēršļus.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien vairāk varēsi un vēlēsies pievērsties saviem mīļajiem un viņu vajadzībām. Arī pats jutīsi, cik laba sajūta ir palīdzot citiem. Izvaries no komunikācijas un cilvēkiem, kuri tev nešķiet visai interesanti, pieņemami vai tādi, par kuriem šaubies.

 

 

Lai tev veiksmes piepildīta šī diena!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsMAIJA HOROSKOPS – 2024
Nākamais rakstsSvētdienas rīts nācis ar ziņu par traģēdiju un lielu skaitu dzērājšoferu