Komponists Māris Lasmanis, operdziedātāja Ilona Bagele un popmūziķis Normunds Rutulis vienojušies romantiski vasarīgā dziesmā “Tuk tuk tuk”, ar Normunda Beļska vārdiem. Māris Lasmanis, Ilona Bagele un Normunds Rutulis klauvē pie klausītāju sirdīm latino manierē
Pagājušā gada vasarā klajā nāca Ilonas Bageles solo albums “Ar saviem mīļajiem kopā”, kura autori ir komponists Māris Lasmanis un dzejnieks Normunds Beļskis. Ierakstā piedalījās iespaidīgs skaits mūziķu un solistu, tostarp arī Normunds Rutulis, kura aranžējumā un vadībā ieskaņota jauna versija dziesmai “Ilgas”, kam tagad dots nosaukums “Tuk tuk tuk”. Jaunā dziesmas versija veidota latino manierē, saglabājot oriģināla romantisko noskaņu.
Māris Lasmanis :”Priecājos par spožajām, vasarīgajām drānām, kurās Normunds Rutulis ietērpis manu garabērnu, arī par solistu jauno, atdevīgo dziedājumu. Būšu īsti gandarīts, sajūtot, ka “Tuk tuk tuk” aizklauvējusies līdz jo daudzu sirdīm!”
Normunds Beļskis :” Ilgas ir kā pavasara ziedi, kuri izgaismo sapņus un cerības. Nebīsties un pieklauvē, ja Tev ir mīloša sirds, ja sapnis kā plaukstošs pumpurs bērza zarā sveicina pasauli. Lai šī nebeidzamā ilgu gaisma nenodziest Tavā ceļā un pavada visu mūžu!”
Ilona Bagele :”Ierakstot albumu “Ar saviem mīļajiem kopā” jau nojautu, ka dziesma “Ilgas” būs publikas pieprasīta, tāpēc ķērāmies klāt darbam un ielikām dziesmas jaunajā versijā vēl vairāk prieka un saules, lai tā sasniegtu vēl vairāk klausītāju. Normunds izveidoja jaunu aranžējumu, kas devis dziesmai papildus enerģiju, un mani tas ļoti iepriecina. Ceru, ka arī klausītāju sirdīs mūsu “Tuk tuk tuk” aizķersies.”
Māris Lasmanis, Ilona Bagele un Normunds Rutulis klauvē pie klausītāju sirdīm latino manierē
Iepriekšējais raksts“Maxima” laicīgi brīdina pircējus
Nākamais rakstsŠausmīgā avārija Salaspils pusē: Ar jaunu ziņu klajā nāk likumsargi