“McDonald’s” informē par viltus konkursiem un maltīšu piedāvājumu, kas pašlaik Latvijā tiek izplatīti it kā “McDonald’s” vārdā. Tā ir viltus aktivitāte ar mērķi apkrāpt iedzīvotājus.

Pēdējo nedēļu laikā “McDonald’s” vārdā ir parādījušies vairāki viltus konti sociālajos tīklos Instagram un Facebook, kas piedāvā lielos maltīšu komplektus par ļoti zemu cenu. Lai iegūtu maltīti, iedzīvotāji tiek aicināti sniegt informāciju, ievadot personas datus, kā arī veikt priekšapmaksu. Tā ir krāpnieciska darbība, kuras mērķis ir iegūt iedzīvotāju naudu, un maltītes netiek piegādātas.

“McDonald’s” jau ir informējis atbildīgās iestādes un pieprasījis bloķēt krāpniecisko saturu platformās, tomēr krāpnieciskās aktivitātes turpinās.

“McDonald’s” atgādina, ka “McDonald’s” maltītes var pasūtīt tikai trīs veidos – restorānā, oficiālajā “McDonald’s” mobilajā lietotnē vai ar “McDonald’s” piegādes partneru “Wolt” un “Bolt” starpniecību. Visas “McDonald’s” organizētās akcijas un piedāvājumi parādās vienīgi oficiālajā Latvijas “McDonald’s” mājaslapā www.mcdonalds.lv.

“McDonald’s” aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ziņot par aizdomīgām darbībām. Tāpat uzņēmums aicina uzmanīgi pārbaudīt interneta vietnes, uz kurām ved akciju un piedāvājumu reklāmas. Ja kādam šķiet, ka ir saskāries ar šādu krāpniecisku darbību, uzņēmums aicina sazināties ar atbildīgajām iestādēm.

Iepriekšējais rakstsNopietni brīdina par laiku vakarā un naktī
Nākamais rakstsIereibusi jelgavniece sastrādā milzīgas ziepes