Megana Mārkla ir nobijusies, ka vēsture atkārtosies, kad runa ir par viņas bērniem princi Ārčiju un princesi Lilibetu, apgalvojis karaliskais komentētājs. Megana Mārkla nopietni noraizējusies par saviem bērniem

Saseksas hercogiene, iespējams, baidās, ka viņas bērniem nebūs nekādu attiecību ar viņu karaliskajiem brālēniem un māsīcu – princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu, lai gan tas bija viņas lēmums pamest karalisko ģimeni un pārcelties uz ASV kopā ar princi Hariju 2020. gadā.

Karaliskais autors Toms Kvins apgalvoja, ka Megana ienīst mirkļus, kad viņas bērnība un ģimene tiek raksturota kā “disfunkcionāla”, un ir noraizējusies, ka viņas bērni nākotnē varētu viņu vainot par jautras un jēgpilnas eksistences atņemšanu Apvienotajā Karalistē.

Viņš sacīja laikrakstam “Mirror”: “Viņa [Megana Mārkla] ir patiešām noraizējusies, ka viņas bērniem nebūs nekādu reālu attiecību ar viņu māsīcu un brālēniem Džordžu, Šarloti un Luisu. Meganai patīk doma par lielu, laimīgu ģimeni, un viņa ienīst to, ka cilvēki viņas bērnību un ģimeni raksturo kā disfunkcionālu. Viņa baidās, ka vēsture atkārtosies.”

Autors piebilda: “Pāra draugs – viena no nedaudzajām Meganas aristokrātiskajām draudzenēm no Apvienotās Karalistes laikiem – man teica, ka Meganai pietrūkst dažu dzīves aspektu Apvienotajā Karalistē un viņa uztraucas, ka viņas bērni viņu vainos, ja viņi nekad neredzēsies ar savu māsīcu un brālēniem, un pieaugot jutīsies tā, ka viņiem ir liegta jautra un jēgpilna eksistence Apvienotajā Karalistē kā pilntiesīgiem karaliskās ģimenes locekļiem.”

Tas notiek, jo tiek baumots, ka Saseksas hercogpāris pāris nākammēnes atgriezīsies Apvienotajā Karalistē, un Harijs gatavojas teikt runu “Invictus Games” pasākumā Londonā, lai gan Meganas apmeklējums vēl nav apstiprināts.

“Invictus Games” 10. gadadiena notiks 8. maijā Londonas Svētā Pāvila katedrālē.

Tikmēr tiek runāts, ka Harijs saskaras ar milzīgu dilemmu pēc tam, kad Megana mainīja savas domas par viņu iespējamo atgriešanos Lielbritānijā, ziņo avots.

Megana Mārkla nopietni noraizējusies par saviem bērniem

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsVai cīruļputenis pavasarī mazinās ērču skaitu vasarā?
Nākamais rakstsSkolēni atšķirīgi vērtē atteikšanos no krievu valodas mācīšanas – kādēļ tā? – VIDEO