Megana Mārkla neļaus princim Harijam apdraudēt statusu, kas viņus abus padara nozīmīgus, apgalvoja kāds žurnālists. Megana Mārkla neļaus princim Harijam atteikties no karaliskā titula viena iemesla dēļ

Prinča Harija karaliskā titula zaudēšana varētu “apdraudēt” viņa statusu un tādējādi ietekmēt arī Meganas Mārklas karalisko titulu, apgalvo kāds amerikāņu žurnālists.

Diskusijas par prinča Harija Amerikas pilsonības iegūšanu bija diskusiju tēma “GB News” pēc tam, kad viņš intervijā ar “Good Morning America”, atrodoties Kanādā saistībā ar “Invictus Games”, izrādīja interesi par to.

Žurnālists Lī Koens sacīja: “Es domāju, ka Harijs, visticamāk, nekad neiegūs Amerikas pilsonību, lai gan intervijā viņš izteica, ka šī doma viņam ir ienākusi prātā. Atšķirībā no Meganas, kura ir dzimusi ASV, un ieguvusi savu titulu laulībā. Konflikts par titulu rodas, ja ir jāiziet ASV pilsonības pieteikuma iesniegšanas process. Kāpēc, lai Harijs apdraudētu vienīgo statusu, kas patiesībā padara viņu un viņa sievu nozīmīgus un interesantus?”

Princis Harijs izdevumam “Good Morning America” sacīja: “Par Amerikas pilsonību man ir ienākusi prātā doma, taču tā man šobrīd nav galvenā prioritāte.”

Tomēr runājot ar “GB News” vadītāju Nanu Akua, Koens nebija pārliecināts, ka princis Harijs iegūs pilsonību šajā zemē. Lī sacīja: “Es nedomāju, ka Megana viņam ļaus to darīt, ja tas ietekmēs viņas statusu.”

Intervijā, kas tika pārraidīta 16. februārī, princis Harijs bija pirmais karaliskās ģimenes loceklis, kurš publiski runāja ar presi kopš ziņas par karaļa Čārlza vēža diagnozi. Harijs piebilda: “Redziet, es mīlu savu ģimeni. Esmu pateicīgs par to, ka varēju iekāpt lidmašīnā un aizbraukt viņu satikt un pavadīt kopā ar viņu kaut nedaudz laika.”

Megana Mārkla neļaus princim Harijam atteikties no karaliskā titula viena iemesla dēļ

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X 

Iepriekšējais rakstsNedzeriet šo dzērienu, ja vēlaties ilgāk saglabāt jaunību
Nākamais rakstsFebruāra izskaņā gaiss iesils līdz +10°, brīžiem gaidāms lietus