Piektdien, 26. aprīlī, autosalonā Moller Auto aizvadītas papildspēles SuperBingo auto Starpfināla un Fināla izlozes. 14 papildspēles finālisti satikās klātienē, lai uzzinātu, kurš laimēs galveno laimestu – jaudīgo automašīnu Audi Q8,  un kā tiks sadalīti naudas laimesti. Naukšēnos laimēts ļoti dārgs un prestižs “Audi” apvidnieks

Saskaņā ar dīlera publiski pieejamo informāciju, šāda auto cena pamataprīkojumā sasniedz aptuveni 82-87 tūkstošus eiro, atkarībā no dzinēja.

Papildspēle SuperBingo auto notika divos etapos. Starpfinālā piedalījās visi 14 finālisti. Katrs finālists pats izvēlējās izlozes apli, zem kura atklāja naudas laimestu 1500 eiro apmērā vai iespēju piedalīties Fināla izlozē. Starpfināla laimētāji: Kerija Meiluna no Limbažu novadaRaitis Vinogradovs no VentspilsDainis Upenieks no JelgavasIlze Luka no Rīgas,  Jānis Cerbulis no SmiltenesDailis Frīdenbergs no RīgasGints Eglītis no Salaspils, katrs laimēja 1500 eiro.

Fināla izlozē galveno laimestu, automašīnu Audi Q8, laimējis Zintis Dukurs no NaukšēniemAlvis Stāmurs no Rīgas – 3000 eiro, Dzintra Grundmane no Saldus – 2500 eiro, Andrejs Strazdiņš no Jaunpils – 3000, Juris Kazāks no Rīgas – 3000 eiro, Normunds Liecis no Puikules – 2000 eiro, Gundega Greste no Saulkrastiem – 1500 eiro.

Apsveicam laimētājus!

Seko mums arī soctīklos: FacebookInstagram,  X , Threads

Iepriekšējais rakstsMagones sirdī šopavasar iekritis kāds īpašs cilvēks, taču…
Nākamais rakstsTavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. aprīlis