Otrdien, 2.martā, iepērkoties veikalā Maxima Liepājā, M.Ķempes ielā 9, kāds liepājnieks ticis pie 150 000 eiro liela momentloterijas Bagāts laimesta. 38 gadus vecais valsts pārvaldes darbinieks bija devies nopirkt pārtiku, bet, stāvot pie kases, radusies ideja uzspēlēt loteriju, informē Latvijas Loto.

“Es reti piedalos loterijās. Apmēram reizi pusgadā nopērku pāris biļetes, redzu, ka nav nekāda laimesta un pēc tam apmēram uz pusgadu ir miers. Tāpat bija arī šoreiz: pēdējo Bagāts biļeti pirku pagājušajā vasarā,” viņš stāsta. Pie kases gribējis iegādāties momentloterijas 007 biļeti, bet, tā kā tās nebijis, izvēlējies vienu Bagāts biļeti. “Kaut kas iekšā mani tramdīja paņemt to biļeti, jo plānoti tas nebija. Izvēlējos kaut kur no vidus. Melnu negribējās, paņēmu gaiši brūno.”

Atnācis mājās, vienatnē sācis kasīt biļeti, un jau 1.spēlē atklājies lielais laimests. “No sākuma jau neticēju. Vairākas reizes pētīju skaitļus. Pēc tam parādīju sievai, – viņa arī sākumā neticēja. Atklāti sakot, vēl joprojām nesaprotu, kā tas varēja notikt,” stāsta laimētājs. Viņš atzīst, ka līdz šim dzīvē neesot varējis sevi dēvēt par veiksminieku, bet tagad – gan.

Par to, kā laimestu tērēt, skaidrība bjiusi uzreiz – jāpērk dzīvoklis Liepājā. Turklāt sieva tiks pie jauna mobilā telefona.

Iepriekšējais rakstsPavārs saceļ traci Rīgas kafejnīcā; pārbaudot viņa datus, vīrieti nekavējoties nogādā policijā
Nākamais raksts“Dzīves skrējiens šobrīd ir pieklusis…” Lemberga sieva publisko Aivara vēstules no cietuma