3. martā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz kādu kafejnīcu Brīvības ielā, kur izcēlās konflikts starp kafejnīcas īpašnieku un darba ņēmēju.
Ierodoties notikuma vietā, īpašnieks policistiem skaidroja, ka konflikts esot radies, jo kafejnīcas pavārs patvaļīgi esot pametis darba vietu darba laikā, par to neinformējot darba devēju.
Ar abām personām tika veiktas pārrunas. Īpašnieks skaidroja, ka konflikta brīdī darbinieks viņam esot pieprasījis atalgojumu par septiņām nostrādātajām dienām, kā arī vairākkārtīgi izteicis draudus. Darba devējs skaidrojis, ka algu nemaksās, jo darbinieka patvaļības dēļ kafejnīcai esot radušies zaudējumi.
Darbinieks visus pret viņu vērstos apgalvojumus noraidīja un skaidroja, ka vēloties tikai saņemt algu par savu nostrādāto laiku. Viņš kafejnīcas pamešanu darba laikā pamatoja ar veselības problēmu rašanos. Pats darbinieks gan nenoliedza, ka darba vietu esot pametis, nebrīdinot darba devēju.
Kafejnīcas īpašnieks arī skaidroja, ka pavārs darbā ierodas narkotisko vielu reibumā. Jāmin, ka pārrunu laikā nekas neliecināja par to, ka vīrietis būtu apreibinošo vielu ietekmē.
Pēc abu personu datu pārbaudes tika konstatēts, ka kafejnīcas darbinieks ir izsludināts policijas meklēšanā par vajāšanu. Sazinoties ar Valsts policiju tika noskaidrots, ka personu nepieciešams aizturēt, līdz ar to vīrietis tika nogādāts Valsts policijas iecirknī.
Iepriekšējais rakstsIecavas upē uziet sen miruša vīrieša līķi – VIDEO
Nākamais raksts“Nesaprotu, kā tas varēja notikt…” Valsts pārvaldē strādājošs liepājnieks pēkšņi saņem ar sešiem cipariem rakstāmu summu